jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۲۸۵۲۲۸   ۱۵ مهر ۱۳۸۸  |  ۱۰:۱۸

اسلامی به جام جم آنلاین خبر داد

شکایت رحیمی از توکلی،نادران‌وزاکانی

محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور از احمد توکلی،الیاس نادران و علیرضا زاکانی به کمیسیون اصل 90 مجلس شکایت کرد.

حسین اسلامی نماینده ساوه در مجلس در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین با بیان اینکه محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهور از احمد توکلی رئیس مرکز پژوهش های مجلس،الیاس نادران و علیرضا زاکانی نمایندگان تهران به کمیسیون اصل 90 مجلس شکایت کرده است،گفت: ‌این شکایت هم اکنون در این کمیسیون در دست بررسی است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کمیسیون اصل 90 مجلس شکایت توکلی،زاکانی و نادران علیه رحیمی را در جلسه دیروز خود بررسی کرده است؟ گفت: اصل شکایت این سه نماینده در این جلسه مطرح شد  و قرار شد تا در جلسات بعدی نیز رسیدگی آن ادامه یابد. 

این سه نماینده مجلس هفته گذشته از رحیمی به خاطر جعل مدرک دکترا،دروغگویی،دادن پول به نمایندگان از منابع نامعلوم و برخی موارد دیگر به کمیسیون اصل 90 مجلس شکایت کردند.

متعاقبا رحیمی نیز از این نمایندگان شکایت کرده است.

یوسف اسدی – خبرنگار جام جم آنلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

اتفاقی مبارک

اتفاقی مبارک

اعلام حکم خلع‌ ید مالک متخلف هفت تپه، اتفاق میمون و مبارکی بود که متاثر از زحمات مجموعه‌هایی از نیروهای دلسوز انقلاب اسلامی بود.

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

مذاكرات وین و نگرانی از بهره‌برداری‌ های انتخاباتی

پس از روی كار آمدن بایدن در آمریكا و امیدواری برخی جریان‌ها به تكرار تجربه‌های گذشته در مذاكره با غرب، رهبر انقلاب حرف قطعی را درباره نحوه مواجهه ایران با كشورهای عضو برجام، چنین اعلام كردند: «اگر می‌خواهند ایران به تعهدات برجامی برگردد، باید آمریكا همه تحریم‌ ها را در عمل لغو كند و ما بعد راستی‌آزمایی كنیم.»

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر