۶برنامه برتر برای حذف کامل برنامه از ویندوز

IObit Uninstaller www.iobit.com/en/advanceduninstaller.php IObit Uninstaller یکی از محبوب‌ترین برنامه‌های حذف نصب شخص ثالث است که به دلیل رابط کاربری آسان و ویژگی‌های قدرتمند شناخته شده است. این برنامه می‌تواند برنامه‌ها را به طور کامل حذف کند، از جمله فایل‌های باقیمانده، پوشه‌های داده‌شده و برنامه‌های مدیریتی.IObitinstaller همچنین دارای ویژگی‌های غیرفعال حذف برنامه‌های ناخواسته، حذف نوارابزارها و اضافه‌ها و اسکن رجیستری برای خطاها است.
کد خبر: ۱۴۵۵۲۸۹

Revo Uninstaller
www.revouninstaller.com
Revo Uninstaller برنامه دیگری است که به طور کامل برنامه‌ها را از ویندوز حذف می‌کند. این برنامه دارای چهار حالت مختلف حذف نصب شده است که می توانید سطح حذف را به دلخواه خود تنظیم کنید. Revo Uninstaller همچنین دارای ویژگی‌های اضافی حذف فایل‌های موقت، پاک کردن تاریخچه مرورگر و حذف نقاط بازیابی سیستم است.

Advanced Uninstaller PRO
www.advanceduninstaller.com
Advanced Uninstaller PRO یک برنامه قدرتمند برای حذف برنامه‌ها است که دارای قابلیت نصب از ویژگی‌ها است. این برنامه می‌تواند برنامه‌ها را به طور کامل حذف کند، ازجمله فایل‌های باقیمانده، پوشه‌های داده‌شده و برنامه‌های مدیریتی. Advanced Uninstaller PROهمچنین‌دارای ویژگی‌های‌اضافی مانندحذف‌های ناخواسته، حذف برنامه‌های نوار ابزارها افزونه‌ها و اسکن رجیستری برای خطاها است.

Wise Care ۳۶۵
www.wisecleaner.com/wise-care-۳۶۵.html
Wise Care ۳۶۵ یک مجموعه بهینه سازی سیستم است که شامل یک ابزارحذف قدرتمند است.این ابزار می‌تواند برنامه‌ها را به طورکامل حذف کند،ازجمله فایل‌های باقیمانده،پوشه‌های داده‌شده وبرنامه‌های تنظیمی.Wise Care ۳۶۵همچنین دارای ویژگی‌های اضافی مانند پاکسازی دیسک، بهینه‌سازی رجیستری و محافظت از حریم خصوصی است.

GeekUninstaller
geekuninstaller.com
GeekUninstaller یک برنامه حذف نصب رایگان است‌که رابط کاربری ساده و کاربرپسندی دارد. این برنامه می‌تواند برنامه‌ها را به طور کامل حذف کند، ازجمله فایل‌های باقیمانده، پوشه‌های داده‌شده و برنامه‌های مدیریتی. GeekUninstaller همچنین دارای ویژگی‌های دیگری مانند حذف برنامه‌های ناخواسته، حذف نوارابزارها افزونه‌ها و رجیستری برای خطاها است.

Uninstall Tool
crystalidea.com/?source=uninstalltool_com
Uninstall Tool یک برنامه حذف نصب رایگان دیگراست‌که به دلیل کاربردساده وکارآمدش شناخته شده است.این برنامه می‌تواند برنامه‌ها را به طور کامل حذف کند، ازجمله فایل‌های باقیمانده،پوشه‌های داده‌شده وبرنامه‌های مدیریتی. Uninstall Tool همچنین دارای ویژگی‌های دیگری مانندحذف برنامه‌های ناخواسته،حذف نوارابزارها افزونه‌ها و اسکن رجیستری برای خطاهااست.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها