حجت الاسلام ابوالقاسمی در رادیو مقاومت:

صدای خروش آزادگان در روز جهانی قدس به گوش می‌رسد

نماینده خبرگان رهبری ضمن مصاحبه با رادیو مقاومت، ابراز امیدواری کرد در روز قدس شاهد خروش آزادگان سراسر عالم در برابر پدیده شومِ صهیونیسم باشیم که در شقاوت و دشمنی شگفت انگیز است.
کد خبر: ۱۴۵۰۸۲۸

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی معانت صدا، حجت الاسلام والمسلمین محمد ابوالقاسمی در ارتباط زنده تلفنی با برنامه مقاومت بدون مرز با ابراز امیدواری نسبت به گسترش مقاومت تا قله ظهور، به برخی دعاهای درج شده در قرآن کریم اشاره کرد و گفت: در قرآن آمده است خدایا به ما کمک کن تا به زانو درنیاییم و سختی ها ما را از ادامه مسیر مأیوس نکند.

وی با بیان این که دعایی دیگر به سفر معراج پیامبر(ص) ارتباط دارد، افزود: ان شاالله پیروزی نهایی با ظهور حضرت ولی عصر(ع) نصیب ما خواهد شد تا سعادت برای همه مسلمین و انسان ها بر روی زمین مهیا گردد.

ابوالقاسمی در بخشی دیگر از سخنان خود در این شبکه رادیویی اظهار کرد: روز جهانی قدس به عنوان ابتکار امام خمینی(ره) یکی از الهامات غیبی بود که به قلب ایشان تابیده شد.در این ماه بندگان با روزه گرفتن به خدا نزدیک تر شده و مقاومت و ایستادگی در برابر سختی ها فزونی می گیرد.

این عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نبود غذای مناسب برای روزه داران در غزه گفت: روحیه ظلم ستیزیِ دلدادگان امیرالمومنین(ع) در این ماه تبلور بیشتری پیدا می کند.

به گفته ابوالقاسمی، ماه رمضان فرصتی عالی برای ظهور و بروز مقاومت در برابر صهیونیست های ظالم است؛ از این رو امیدواریم در روز قدس شاهد خروش آزادگان سراسر عالم در برابر پدیده شومِ صهیونیستی باشیم که در شقاوت و دشمنی شگفت انگیزند و تاریخ چنین چیزی را به خود ندیده است.

وی در ادامه این برنامه زنده که تا روز جهانی قدس از ساعت 19 تا 24 تقدیم مخاطبان رادیو مقاومت می شود، خاطرنشان کرد: امام و ولی شاخص ماست و در عصر غیبت، ولی فقیه سکان دار می باشد لذا سخنان و مطالب را باید با دید سکان دار نظام بررسی کرد؛ برخی اخبار دروغ هستند و این جاست که باید پرداختن به اخبار صحیح از سوی این دیده بان میسر شود.

گفتنی است برنامه مقاومت بدون مرز با محوریت آینده جنگ غزه و با نگاهی به روز جهانی قدس، به تهیه کنندگی محمد جوادی نژاد و اجرای محمدرضا اشراقی، هر روز از ساعت ۱۹ تا۲۴ روی موج اف.ام ردیف 95.5 مگاهرتز روانه آنتن رادیو مقاومت می شود.

علاقه مندان می توانند از طریق سامانه ۳۰۰۰۰۹۵۵ با این برنامه در ارتباط باشند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها