رادیو ایران در آستانه چهل و پنجمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی، ویژه برنامه‌های مختلفی را پخش می‌کند.
کد خبر: ۱۴۴۳۴۱۰

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی ایران، دکتر مهدی آذرمکان، مدیر رادیو ایران ضمن تبریک و شادباش به مناسبت ایام الله دهه فجر و تقارن آن با مبعث حضرت رسول (ص) و فرارسیدن اعیاد شعبانیه، بیان کرد: با توجه به اینکه شعار محوری چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی «جشن ملی، مشارکت پرشور، آینده روشن» تعیین شده است، رادیو ایران نیز با پخش برنامه‌های مختلف همراه و همدل مردم ایران است.

آذرمکان تشریح کرد: برنامه «صبح انقلاب» با هدف رونمایی دستاورد‌های انقلاب اسلامی و گفتگو با مسئولان در روز‌های مبارک پیروزی انقلاب به تهیه‌کنندگی حسین معصومی و زهرا قائدی ساعت ۶:۳۵ پخش می‌شود.

وی تاکید کرد: بخش «روز شمار انقلاب» نیز به گزارشگری سارا شاکری که در برنامه «سلام صبح بخیر» از ۲۵ دی پخش شد در برنامه «صبح انقلاب» نیز ادامه خواهد داشت.

آذرمکان از ویژه برنامه «آب زنید راه را» ویژه آغاز دهه فجر خبر داد و افزود: این برنامه پنج شنبه ۱۲ بهمن، ساعت ۹:۰۰ با ایجاد فضایی حماسی و شاد با هدف یادآوری استقبال تاریخی ملت ایران از حضرت امام خمینی (ره) در سال ۵۷ پخش می‌شود.

مدیر رادیو ایران ادامه داد: سال‌هاست این شبکه در این روز‌های مبارک برنامه «خانواده‌ای به نام ایران» را با رویکرد معرفی شهر‌های مختلف ایران و نقش و حضورشان در پیروزی انقلاب اسلامی تولید و پخش می‌کند. گفتنی است امسال نیز این برنامه به تهیه کنندگی زینب برومند در این ایام ساعت ۹:۰۰ پخش خواهد شد.

وی تصریح کرد: برنامه «پلاک هشت» از ابتدای بهمن ماه در بخش ویژه‌ای به نام «بخش انقلاب» به مرور خاطرات انقلاب اسلامی و یاد شهدای آن دوران می‌پردازد. این برنامه نیز از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۱:۲۵ از گروه فرهنگ و تمدن تقدیم مخاطبان می‌شود.

آذرمکان یادآور شد: برنامه «ایران امروز» که از شنبه تا سه شنبه ساعت ۱۲:۴۰ به روی آنتن می‌رود، در این ایام با حضور مسولین با رویکرد دستاورد‌های انقلاب و مطالبات مردم پخش می‌شود.

مدیر رادیو ایران اظهار داشت: به مانند سال‌های گذشته برنامه «باغ هنر» نیز در ایام الله دهه فجر به تهیه کنندگی وحید بیات و عبدالله علایی منعکس کننده اخبار جشنواره و رویداد‌های فیلم فجر خواهد بود و از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۶:۰۰ تقدیم علاقه‌مندان به اخبار فرهنگی و هنری می‌شود.

وی از برنامه دیگری به نام مستند رادیویی «دستاورد» با موضوع دستاورد‌های انقلاب اسلامی در عرصه علم و فناوری نام برد که در ایام الله دهه فجر ساعت ۲۲:۰۰ به تهیه‌کنندگی راضیه حسینعلی و مریم بانو فطرتی پخش می‌شود.

آذرمکان به ویژه برنامه «روزخوب پیروزی» که انعکاس دهنده حضور مردم در راهپیمایی بزرگ و پر شور ۲۲ بهمن در سراسر ایران عزیز است، اشاره کرد و در پایان افزود: در آستانه انتخابات و تقارن آن با جشن پیروزی انقلاب اسلامی برنامه‌های «صحن علنی، خانه مردم، با ایرانیاران، بحث روز، پرسا و موقعیت چهارم که ویژه انتخابات آماده می‌شود، با رویکرد شعار محوری چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی «جشن ملی، مشارکت پرشور، آینده روشن» تقدیم مخاطبان رادیو ایران می‌شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها