دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در دیدار با وزیر کشور عراق خبر داد:

کشف بیش از ۷۰۰ تن موادمخدر و روانگردان در سال ۲۰۲۲ توسط ایران

پسر ۱۸ساله که به اتهام قتل برادرش و زخمی‌کردن پدرشان بازداشت شده بود در تحقیقات قضایی اعتراف کرد به خاطر کل‌کل با برادرش او را کشته و پشیمان نیست.
پسر ۱۸ساله که به اتهام قتل برادرش و زخمی‌کردن پدرشان بازداشت شده بود در تحقیقات قضایی اعتراف کرد به خاطر کل‌کل با برادرش او را کشته و پشیمان نیست.
کد خبر: ۱۴۰۹۸۱۴

به گزارش خبرنگار «جام‌جم»، پسر ۱۸ساله شامگاه دوم خرداد امسال، برادر ۲۳ساله‌اش را در شهرک کاروان در مشیریه تهران به قتل رساند و پدرش را زخمی کرد. شهاب دیروز به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد و گفت: پیک‌موتوری هستم. برادرم طراح کفش بود. مشروب می‌خورم و گل و شیشه مصرف می‌کردم. با برادرم مدام درگیر بوده و کل‌کل می‌کردیم. سعی کرد اعتیادم را ترک کند که نشد. مدام اذیت می‌کرد و خسته شده بودم. آن شب از سر کار بازگشتم و دوباره درگیر شدیم. دایی‌ام ما را جدا کرد. بیرون رفتم تا شرایط آرام شود اما برادرم به خیابان آمد و دعوا دوباره بالاگرفت. با چاقو ضربه‌هایی به او زدم که زخمی شد و افتاد. پدرم برای نجاتش آمد که او را هم زخمی کردم. فرار کرده و در بوستان‌های محله و اطراف آن سرگردان بودم. از رفقایم آمار می‌گرفتم که او زنده است یا نه. برای سرکشی به حوالی خانه‌مان رفتم که بازداشت شدم. پشیمان نیستم که او را کشتم، اذیتم می‌کرد و با من همیشه درگیر بود.
محمدرضا صاحب‌جمعی، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر گفت: متهم به اتهام قتل برادرش و زخمی‌کردن پدر خود روانه بازداشتگاه پلیس تهران شد

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها