پیگیری‌های تسنیم نشان می‌دهد امیرغفارمنش به همراه تهیه‌کننده کاری که شهرام عبدلی مشغول آن بوده، او را به بیمارستان رساندند و بعد از عمل اول الان دچار افت هوشیاری است.
کد خبر: ۱۳۹۸۵۴۷

به گزارش جام جم آنلاین، شهرام عبدلی بازیگر شناخته شده سینما و تلویزیون این روزها مشغول بازی در سریال نمایش‌ خانگی است که در مشهد فیلمبرداری می‌شود.

به گفته امیر غفارمنش، شهرام عبدلی با او تماس می‌گیرد که حالم خوب نیست و مرا به بیمارستان برسانید. او به بیمارستان قلب می‌رود و پزشکان تشخیص می‌دهند مشکل، عارضه مغزی است و او را به همراه تهیه‌کننده این اثر نمایش‌خانگی به بیمارستان قائم مشهد می‌برند.

در حال حاضر یک عمل جراحی رویِ او انجام شده و دچار افت هوشیاری است. به محضِ نرمال شدن وضعیت هوشیاری‌اش یک عمل جراحی دیگر باید انجام شود.

این بازیگر سینما و تلویزیون از مردم درخواست کرد تا برای بهبودی شهرام عبدلی بازیگر بسیاری از سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمای ایران دعا کنند.

شهرام عبدلی کارش با تلویزیون از «همسفر» قاسم جعفری شروع شد و یک‌سال بعد از پخش به «خط قرمز» همین کارگردان رسید و در اواخر دهه 1370 به سریالی پربیننده در تلویزیون تبدیل شد.

بعد از «شب آفتابی» و «از نفس افتاده» به سریال «مختارنامه» داود میرباقری رسید. در «کمکم کن»، «آدمخوار» و «خون‌ بها» ایفای نقش کرد.

مجتبی یاسینی به او پیشنهاد نقش زندانبان در «طفلان مسلم» را داد و در کنار جهانگیر الماسی سریال خوبی از آب درآمد که هنوز هم تلویزیون در ایام محرم و صفر و مناسبت‌های دیگر روی آنتن می‌برد.

در «آخرین دعوت» حسین سهیلی‌زاده کنار حامد بهداد نقش مؤثری داشت و در «رستگاران» سیروس مقدم به یکی از نقش‌های منفی تلویزیون تبدیل شد.

شهرام عبدلی در ادامه راهش به سریال‌های تاریخی تلویزیون همچون «تبریز در مه»، «سال‌های مشروطه» و «معمای شاه» پیوست.

در سریال «پرستاران» علیرضا افخمی حاضر شد و در «سرّ دلبران» محمدحسین لطیفی نقشی برعهده گرفت و چندی پیش در سریالِ «صبح آخرین روز» زندگی شهید شهریاری هم ایفای نقش کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها