jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۸۹۶۶   ۰۶ مرداد ۱۴۰۰  |  ۱۵:۱۶

رئیس بیمارستان امام علی (ع) کرج از فوت تمام اعضای یک خانواده کرجی تا مرگ تازه‌ عروس بر اثر کرونا خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزای صدا و سیما؛ منصور آذریان، با اشاره به مرگ تازه عروس بر اثر کرونا و کاهش سن افرادی که به کرونا مبتلا می‌شوند، گفت: در موج پنجم کرونا، آمار مراجعین ما سه برابر شده و در روز حدود ۶۰۰ مراجعه سرپایی داریم که ۱۰ تا ۱۵ درصد این موارد بستری می‌شوند.

رئیس بیمارستان امام علی (ع) کرج با اشاره به این که موارد زیادی از ابتلا ۲۰ تا ۳۰ نفره افراد فامیل در تجمعاتی، چون عروسی یا عزا داشته‌ایم افزود: در یک مورد عروس جوان یک هفته بعد از مراسم عروسی به کرونا مبتلا شد و متأسفانه فوت کرد.

آذریان گفت: مواردی هم بوده که تمام اعضای یک خانواده بر اثر کرونا فوت کرده‌اند و فقط یکی از اعضا زنده مانده است.

جلیلیان یکی دیگر از پرستاران بیمارستان امام علی (ع) کرج نیز افزود: شاهد بستری شدن بیماران زیر ۵۰ سال سن هستیم و همچنین ابتلای خانوادگی به کرونا هم در این موج در حال افزایش است. در ابتلا‌های خانوادگی مواردی بوده که منجر به فوت پدر، مادر و حتی فوت دو فرزند شده است.

او با بیان این که تخت‌های ما کاملاً پر شده است، افزود: در موج کنونی اطفال هم به کرونا مبتلا می‌شوند و در حال حاضر در تخت‌های آی. سی. یو اطفال نیز بیماران کووید بستری هستند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها