jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۷۶۵   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۹:۰۷

پلیس پایتخت به دنبال مرد شیطان‌صفتی است که به بهانه فروش نسخه دوری از بیماری کرونا دختر جوانی را ربوده و بعد از تجاوز، اموالش را سرقت کرده است.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، روزهای پایانی هفته گذشته دختر جوانی با حضور در شعبه هشتم بازپرسی دادسرای جنایی تهران از مردی به اتهام آدم‌ ربایی، تجاوز و سرقت اموالش شکایت کرد.

پس از این شکایت، با دستور قضایی پرونده به پلیس آگاهی تهران ارسال شد و شاکی در جریان تحقیقات گفت: در یک شرکت در غرب تهران کار می‌کردم. چند ماه پیش مقابل محل کارم منتظر تاکسی بودم که راننده‌ای مقابلم توقف کرد و با گفتن مقصدم سوار شدم. می‌گفت که مدیر یک شرکت لوازم آرایشی- بهداشتی است و با هم دوست شدیم. یک روز به من گفت از رمالی نسخه دوری از بیماری کرونا خریده که باعث شده او و خانواده‌اش به این بیماری مبتلا نشوند و مرا هم تشویق کرد از آن نسخه بخرم. فریب خورده و 10میلیون تومان به وی پرداختم و برایم آن نسخه را گرفت اما من و دو عضو خانواده‌ام به بیماری کرونا مبتلا شدیم و حتی مدتی در بیمارستان بستری بودیم. به آن مرد زنگ زدم و اعتراض کردم. او مدعی شد باید نسخه‌های دوم و سوم را می‌خریدم و الان جان من و خانواده‌ام در خطر است. دوباره فریبش را خورده و با او برای خرید نسخه همراه شدم که در میان راه تغییر مسیر داد و به ساختمان نیمه‌کاره‌ای رفت و در آنجا با تهدید و کتک مرا آزار داد. بعد هم پول و طلاهایم را سرقت کرد. من را همان‌جا رها کرد و گریخت. با کمک یک راننده عبوری به بیمارستان رفتم.

پس از این شکایت، تحقیقات پلیس آگاهی برای شناسایی و دستگیری متهم آغاز شد.

گروه حوادث روزنامه جام جم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها