jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۳۱۰۲۶۳   ۲۲ فروردين ۱۴۰۰  |  ۰۹:۴۸

در این خبر علت حذف شدن خودکار استاتوس‌های واتساپ شرح داده شده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مدت نسبتا طولانی است که شرکت فیسبوک قابلیت وضعیت یا status را به پیامرسان واتساپ اضافه کرده است. این قابلیت چیزی شبیه به همان بخش استوری اینستاگرام است و پس از 24 ساعت از بین می‌رود. این بخش صرفا برای نشان داده وضعیت فرد در یک روز طراحی شده است و چیزی مانند پست یا مطالبی که برای طولانی مدت در فضای مجازی منتشر می‌شوند، نیست.
 
چرا استاتوس‌های واتساپ بعد از ۲۴ ساعت حذف می‌شوند

فیسبوک برای این بخش از پیامرسان واتساپ نیز قابلیت‌های خاصی را در نظر گرفته است که از میان آن‌ها می‌توان به امکان مسدود کردن برخی افراد برای مشاهده استاتوس‌های منتشر شده اشاره کرد. گفتنی است شرکت فیسبوک درباره این قابلیت اعلام کرده است که تمامی استاتوس‌های منتشر شده از سوی افراد پیش از انتشار در فضای واتساپ رمزگذاری می‌شوند و پس از 24 ساعت نیز با حذف رمزگذاری از واتساپ حذف می‌شود. گفتنی است یکی دیگر از دلایل واتساپ در این رابطه احتمال تغییر در وضعیت و شرایط کاربر ارسال کننده استاتوس اعلام شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر