jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۳۰۶۱۹۵   ۱۵ اسفند ۱۳۹۹  |  ۲۳:۳۲

اپراتور مخابرات آمریکایی به مشتریان خود توصیه کرد که برای صرفه جویی در مصرف برق، قسمت ۵G تلفن‌ های هوشمند را خاموش کنند.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، یک کارمند پشتیبانی مشتری راهی را برای بهبود شارژ دستگاه را در این نکته می‌داند که با خاموش کردن ۵G یا ارتباطات نسل پنجم است. در این پیام آمده است: «یکی از راه‌های افزایش عمر باتری روشن کردن LTE است».

نویسندگان مقاله خاطرنشان کردند که مشترکان نمی‌خواستند که ۵G را کنار بگذارند، اما با دقت بسیار زیادی به این نکته اشاره کردند. پس از مدتی، توییت ارسال شده در تاریخ ۲۸ فوریه حذف شد. برخی از مشترکان ورایزون نسبت به توصیه اپراتور واکنش منفی نشان دادند و این روش را معیار نادرستی دانستند که مشکلی را حل نمی‌کند. همچنین برخی از کاربران خرید یک گوشی جدید و گران قیمت با پشتیبانی از شبکه‌های نسل پنجم، و سپس خاموش کردن ۵G روی آن را، امری پوچ است.

در گفتگو با مشترکان، نمایندگان Verizon خاطرنشان کردند که در حال حاضر یکی از اولویت‌های شرکت، گسترش منطقه تحت پوشش با پشتیبانی از محدوده فوق سریع mmWave است.

روزنامه نگاران خاطرنشان کردند که انتقال کامل به ۵G در آینده به مشتریان اپراتور‌های آمریکایی اجازه می‌دهد LTE را کنار بگذارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

برگزاری جشنواره جهانی فجر ، یک شوخی تلخ

تقریبا چهارده ماه از پیدایش ویروس جهانی کرونا در ایران می گذرد و زمانی که وضعیت شهرها به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی قرمز می شوند مسئولین این بی توجهی را از چشم مردم می بینند.

موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر