jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۱۳۰۰۱۳۷   ۱۹ دی ۱۳۹۹  |  ۰۸:۱۴

شخصیت شناسی از روی ظاهر افراد کار غیر ممکنی نیست حتی می توان از طریق رنگ لاکی که برای ناخن های خود انتخاب کرده اند به ویژگی افراد پی برد.

لاک های رنگی ناخن و اینکه چطور ویژگی های شخصیتی خود را فاش می کنند 

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از نمناک ، داشتن ناخن هایی در رنگ های خاص، زنده، و رنگ های مختلف، چیزهای زیادی در مورد ویژگی های شخصیتی شما را نشان می دهد. این به هیچ وجه علمی نیست. بنابراین، این توصیفات را به آرامی و به شیوه ای خنده دار گوش دهید. شخصیت شناسی رنگ لاک بسیار جالب و هیجان انگیز بنظر می رسد.

شخصیت شناسی رنگ لاک

 

رنگ های لاک ناخن و ویژگی های شخصیتی: 

شخصیت شناسی رنگ لاک قرمز:

یک رنگ بسیار پررنگ و کلاسیک که شخصیت متحرک و اکشن شما را نشان می دهد. افراد به سادگی به سمت نگرش، اعتماد به نفس و شور و شوق شما کشیده می شوند. شما جسورانه و خارج از صحنه هستید و هرگز از کانون توجه دوری نخواهید کرد.

 

شخصیت شناسی رنگ لاک صورتی:

یک روح مهربان و دلسوز برای صاحبش. کمی شخصیت خجالتی و ساکت دارید، اما از نشان دادن و مستقل بودن خودتان نترسید.در حالی که به تنهایی در کانون توجه قرار می گیرد، اما در کنار دوستانتان کمی خجالتی هستید.به طور کلی شخصیت بخشنده، شیرین و دلسوزی دارید.

 

شخصیت شناسی رنگ لاک نارنجی:

یک شخصیت دوست داشتنی و مهربان که دوست دارد زمان خوبی را با دوستان و خانواده اش داشته باشد. اجتماعی و زودجوش است. کنجکاوی بخشی از طبیعت شماست.شما کنجکاو هستید که به هر چیزی که در مرحله بعدی است بپرید و معمولاً مرکز همه برنامه ها هستید، اگر چه برخی اوقات برای شما سخت است که آنچه را که شروع کردید را به پایان برسانید.

 

شخصیت شناسی رنگ لاک آبی:

شور و اشتیاق به آبی به این معنی است که شما یک نمونه کلاسیک هستید. به خاطر این حقیقت که بسیار آرام، ثابت و وفادار هستید، یک شخصیت وفادار دارید.شما متفکری عمیق هستید و اغلب از فکر کردن به خارج از چارچوب نمی ترسید. گاهی اوقات طبیعتی مرموز و غافلگیر کننده دارید، در عین حال که همیشه در آرامش به سر می برید.

 

شخصیت شناسی رنگ لاک سبز:

طبیعت بخشی از شخصیت شماست. مردم دوست دارند معاشرت و احساس تعلق داشتن را داشته باشند. اغلب، درباره افکار بقیه در مورد خودتان فکر نمی کنید.یک شخصیت بسیار ساده و سریع دارید. شما هم چنین ماجراجویی را به خاطر تاثیر طبیعت بر شخصیت خود دوست دارید.

 

شخصیت شناسی رنگ لاک زرد:

سرزندگی و جوانی ارزش زیادی دارد. این بخش حیاتی شخصیت شماست. لذت و سرگرمی هم در میان ویژگی های شخصیتی شما وجود دارد. شما گاهی احساساتی می شوید. طبیعتا خلاق هستید و مهارت های ارتباطی و مهارت های تحلیلی قوی نیز دارید.یاد می گیرید که از وضعیت های مشکل ساز به عقب نگاه کنید. 

شخصیت شناسی رنگ لاک بنفش:

خلاقیت بخشی از شخصیت شما است. قوه تخیل و رویایتان نیروی شما است. زمانی که آرام و پر انرژی هستید، یک حس تعادل کامل دارید. شما همیشه آرامش و تجمل را در زندگی خود دنبال می کنید.شخصیت قابل دسترس و نجیبی با این ناخن های خوب دارید.

 

شخصیت شناسی رنگ لاک سیاه:

یک شخصیت جسور و عصبی صاحبش دارد. از تاریکی و طرف تاریک نمی ترسد. شما ترجیح می دهید آن را در آغوش بگیرید، اما لحظه های روشن و خنده داری هم دارید.شما قوانین خودتان را دنبال می کنید. ترجیح می دهید کشته شوید تا از قوانین یک نفر دیگه پیروی کنید. افرادی اطمینان، حکمت و ظرافت طبیعی شما را تحسین می کنند.

 

شخصیت شناسی برق ناخن:

یک شخصیت کلاسیک و شیک. نگرش جدی نسبت به زندگی و حرفه ای در زمانی که نیاز به جدیت دارد. کیفیت زندگی بر کمیت اهمیت دارد. شما برای کار سخت و مفید تلاش می کنید. دیگران اغلب شما را قابل اعتماد و حامی می بینند. 

شخصیت شناسی رنگ لاک متالیک:

شما برای تجمل، مهارت و قدرت در زندگی خود تلاش می کنید و از انتخاب رنگ های متالیک و براقی که شما در مانیکورتان انتخاب می کنید، نشان داده می شود.شما یک درام عاشقانه و رمانتیک هستید و شخصیت کلاسیکتان دیگران را با کاریزمایتان تحت تاثیر قرار می دهد.

 

شخصیت شناسی رنگ لاک بورگوندی:

شخصیت به روز و مدرن شما از یک چالش خوب در زندگی تان قدردانی می کند. بورگندی رنگ تیره و عمیقی است که نشان می دهد شیک و به مد هستید. 

شخصیت شناسی رنگ لاک نئون یا شبرنگ:

یک شخصیت علاقه مند به مهمانی و خوش گذرانی. اجتماعی بودن اولویت بزرگ شما است. شما وقتی با غریبه ها ارتباط برقرار می کنید، خوب هستید.روی مد بودن بخشی از شخصیت شما است در حالی که رفتار تان روی این جمله است، "زندگی بسیار کوتاه است". 

شخصیت شناسی رنگ لاک قهوه ای:

رنگی که قدرت، شجاعت و اغوا گری را در شخصیت شما نشان می دهد. زمین عنصر شماست و شما خیلی به طبیعت مادر نزدیک هستید.اغلب پر انرژی و اجتماعی هستید.

 

شخصیت شناسی رنگ لاک سفید:

یک شخصیت کلاسیک و بااعتماد به نفس دارید. در مواقعی که به تمایلات و علایق شما مربوط می شود، به شدت سرسخت و یک دنده هستید.تقریباً غیرممکن است زمانی که می دانید دقیقاً چه چیزی هستید، ذهنتان را تغییر دهید. 

شخصیت شناسی رنگ لاک ناخن های نقاشی شده و با طراحی:

الگوهای مختلف و هنر ناخن نشان می دهد که شما هنر را به طور کلی دوست دارید. شما طبیعتی هنرمندانه و ذهنی خلاق و تخیلی دارید.شما روحی آزاد هستید که دوست دارید تغییر را در آغوش بگیرید ؛ به طور کلی یک شخصیت کاملاً مطلوب دارید.

 

شخصیت شناسی لاک بی رنگ:

شخصیت پر مشغله و حرفه ای. خیلی ساده است که انتخاب کنید و به دنبال رنگ ها بروید. ناخن های شما بهترین هستند چون آن ها "طبیعی طبیعی" هستند و شما قطعاً در مورد آن احساس خوبی دارید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

نگاه طالبان به ابتکار صلح منطقه‌ای

موضوع دیدار هیات طالبان با مقامات جمهوری اسلامی از منظرهای مختلفی قابل بررسی است. شاید ریشه اصلی این مساله به روابط بین طالبان و آمریکا برگردد.

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر