jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۹۶۴۵۵   ۰۲ دی ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۴

نماینده پارلمان عراق درخواست کرد؛

مصطفی الکاظمی را استیضاح کنید

یک نماینده پارلمان عراق و عضو فراکسیون الصادقون در پیامی توئیتری خواستار استیضاح نخست وزیر عراق شد.

title
 

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگارن، «حسن سالم» نماینده فراکسیون الصادقون پارلمان عراق در صفحه توئیتری خود نوشت: «دولت ناکام و فاسد و احزابی که روی کار آورده، مسبب (اوضاع کنونی) هستند».

در ادامه این پیام آمده است: «سیاست متزلزل دولت در افزایش نرخ دلار و کاهش مزایای کارمندان به منزله مجازاتی برای گرسنه نگه داشتن مردم است».

حسن سالم در ادامه افزود: «از اعضای محترم پارلمان می‌خواهیم نخست وزیر، وزیر دارایی و رئیس بانک (مرکزی) را استیضاح کنند. از مردم نیز می‌خواهیم برای پایان دادن به سوء مدیریت دولت تظاهرات برگزار کنند».

نماینده پارلمان عراق خواستار استیضاح الکاظمی شد

 

مصطفی الکاظمی پس از التهابات فراوان در عراق و آشوب‌های خیابانی طولانی سرانجام به مقام نخست‌وزیری در این کشور رسید. بسیاری معتقدند که ردپای کشورهای خارجی در التهابات عراق و اختلاف افکنی در این کشور مشهود بوده است. نخست وزیر جدید عراق از مردم این کشور خواسته تا ضمن حفظ آرامش به کابینه جدید فرصت دهند تا اصلاحات سیاسی و اقتصادی در این کشور را پیش ببرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

افزایش قدرت بازدارندگی مقاومت

اعلام آتش‌ بس از سوی کابینه نتانیاهو، آن هم پس از 11روز کودک‌کشی و بمباران همه نقاط فلسطین توسط رژیم‌صهیونیستی، پیروزی بزرگی برای فلسطینیان محسوب می‌شود.

نان در خون مردم زدن

نان در خون مردم زدن

«این که آنها آتش‌ بس یکطرفه اعلام کنند و تجاوزها و کشتارهایشان متوقف شود، خوب بوده اما کافی نیست. مساله اصلی قدس است.»

آسمان ابری کابل

آسمان ابری کابل

یک: «ما هزاره‌ها را پنجاه‌پنجاه و صدتاصدتا می‌کشیم و چنان مرموز هم می‌کشیم که این‌ها نمی‌دانند از کجا زده شدند.» اینها را عبدالمنان نیازی گفته است، پس از آنکه مذهب هزاره‌ها، یعنی تشیع را «دروغین» خواند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر