jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۹۵۲۱۶   ۲۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۴

آمازفیت امروز از دو ساعت هوشمند جدید رونمایی کرد که نسخه‌ای ارزان‌تر از مدل‌های معمولی GTS 2 و GTR 2 هستند و باتری بهتری دارند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایتنا،آمازفیت دیروز از دو ساعت هوشمند جدید و ارزان قیمت رونمایی کرد که وارثان مستقیم GTS 2 و GTR 2 محسوب می‌شوند. این محصولات با نام GTS 2e و GTR 2e از عمر باتری بیشتر و قیمتی تقریبا ۲۰ درصد ارزان‌تر برخوردارند. با این حال، هر دو دستگاه فاقد ارتباطات وای‌فای هستند و صرفا از طریق ارتباط با موبایل شما کار می‌کنند.

ساعت هوشمند آمازفیت GTS 2e یک باتری ۲۴۶ میلی‌آمپر ساعتی دارد و وزن آن ۲۵ گرم است. این دستگاه بدون وای‌فای حالا می‌تواند تا ۱۴ روز دوام بیاورد و اگر آن را در حالت Basic Watch قرار دهید، عمر باتری به ۲۴ روز می‌رسد. GTS 2e البته به NFC مجهز شده است.

آمازفیت GTR 2e هم شرایط مشابهی دارد. این دستگاه در سه رنگ ورزشی جدید تولید می‌شود و نمایشگری دایره‌ای از نوع AMOLED دارد که انرژی خود را از یک باتری ۴۷۱ میلی‌آمپر ساعتی می‌گیرد. این باتری با یک بار شارژ انرژی ۲۴ روز شما را تامین می‌کند. عمر باتری GTR 2e در حالت Basic Watch به ۴۵ روز می‌رسد. سایر ویژگی‌های این دستگاه مشابه GTR 2 است.

آمازفیت هر دو ساعت هوشمند جدید خود را با قیمتی در حدود ۱۲۰ دلار به بازار می‌فرستد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر