jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۸۲۱۱۰   ۰۱ آبان ۱۳۹۹  |  ۰۹:۱۸

بیش از یک ماه از انتشار «اندروید 11» می‌گذرد و برخی کاربران از وجود باگی آزار دهنده که مانع دیدن نمایشگر در حالت تمام صفحه می‌شود، خبر داده‌‌اند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیجیاتو،برخی کاربران ظاهرا پس از دریافت نسخه اندروید 11، نمی‌توانند در برخی اپلیکیشن‌ها، نمایشگر را در حالت تمام صفحه در اختیار داشته باشند. در واقع، حین کار کردن با برخی برنامه‌ها در حالت تمام صفحه، نوار وضعیت و نوار پیمایش از روی صفحه ناپدید نمی‌شود و کاربر نمی‌تواند به راحتی از اپلیکیشن در حالت فول اسکرین یا تمام صفحه استفاده کند.

برخی اپلیکیشن‌ها مانند اپ‌های بازی و یوتیوب، حالت تمام صفحه بسیار کاربرد دارد. برخی کاربران ادعا می‌کنند که از زمانی که نسخه اندروید 11 را دریافت کرده‌اند، حالت تمام صفحه روی این برنامه‌ها به درستی کار نمی‌کند و نوار وضعیت و نوار پیمایش روی صفحه باقی می‌ماند که بسیار آزار دهنده است.

برخی کاربران در گزارش باگ اعلام کرده‌اند که در حالت «Landscape»، وجود نوار وضعیت یا نوار ناوبری، امکان استفاده از برخی المان‌های بازی را غیرممکن می‌کند.

از زمان انتشار نسخه بتا اندروید 11، برخی از کاربران اندروید درباره این باگ به گوگل و سایت ردیاب مشکلات گوگل اطلاع رسانی کرده‌اند؛ ولی گوگل کاری برای رفع آن انجام نداده است. برخی کاربران اندروید که با چنین باگی دست و پنچه نرم می‌کنند، اعلام کرده‌اند که وقتی با چنین مشکلی روبرو می‌شوند، اپلیکیشن را می‌بندند و مجددا باز می‌‌کنند. در نتیجه مشکل برطرف می‌شود.

باتوجه به اینکه کاربران بیشتری این باگ را گزارش کرده‌اند، باید ببینیم آیا گوگل راهکاری برای رفع آن در نظر خواهد گرفت یا نه. ماه گذشته، گوگل اعتراف کرده بود که این باگ ارتباطی به توسعه دهندگان ندارد و مربوط به نسخه اندروید 11 است. باید ببینیم درنهایت گوگل چه واکنشی نسبت به این موضوع از خود نشان می‌دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر