jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۱۲۸۰۵۴۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۱۱

همزمان با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، توئیتر و فیس بوک می‌گویند باز توزیع مطالبی مشکوک در مورد تخلف ادعایی پسر جو بایدن را محدود می‌کنند.

title

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از مهر، هر دو شبکه اجتماعی فیس‌بوک و توئیتر مدعی هستند گام‌هایی را برای کند کردن روند باز توزیع خبری از روزنامه نیویورک پست برداشته‌اند که در آن ادعا شده ایمیل‌هایی از لپ تاپ پسر جو بایدن به دست آمده که نشانه تخلفات وی است.

فیس‌بوک و توئیتر می‌گویند در مورد سندیت و اصالت این خبر تردیدهای جدی وجود دارد و ستاد انتخاباتی جو بایدن هم با انتشار اطلاعیه‌ای بخش‌های زیادی از محتوای این خبر را دروغ و جعلی دانسته است. هر دو شبکه اجتماعی مذکور می‌گویند تا زمانی که اصالت این خبر توسط کارشناسان فیس‌بوک و توئیتر اثبات نشود جلوی باز توزیع آن را می‌گیرند.

فیس‌بوک و توئیتر همچنین تلاش می‌کنند تا خبر مذکور را بعد از باز توزیع کمتر در معرض دید سایر کاربران قرار دهند. البته آنها جلوی به اشتراک گذاری لینک خبر نیویورک پست را نمی‌گیرند. توئیتر از ساعاتی قبل سختگیری خود را در این زمینه بیشتر کرده و به اشتراک گذاری لینک این خبر در پست‌ها و بخش پیام‌های مستقیم را ممنوع کرده است. در مورد لینک‌های ارسالی قبلی این خبر هم پیام لینک یادشده ممکن است ناایمن باشد، نمایش داده می‌شود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر