jamejamclick
کلیک امنیت کد خبر: ۱۲۸۰۵۰۶ ۲۴ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۱۱

مایکروسافت تازه‌ترین وصله‌های امنیتی خود برای برطرف کردن 87 آسیب پذیری تولیدات نرم‌افزاری این شرکت را عرضه کرده است.

title

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایتنا،تازه‌ترین وصله‌های امنیتی مایکروسافت مشکلات نرم‌افزارهای متعددی را حل می‌کند. از جمله وصله‌های به‌روزرسان برای آسیب‌پذیری‌های مربوط به اجرای مخفی کدهای مخرب عرضه شده‌اند.

این کدهای مخرب به شکل مخفیانه بر روی نرم‌افزارهای اکسل، اوت لوک و مولفه‌های گرافیکی سیستم عامل ویندوز اجرا شده و رایانه های کاربران را دچار مشکلات امنیتی می‌کنند.

مهم‌ترین وصله‌های عرضه شده
مهم ترین وصله‌ای که در این میان عرضه شده، CVE-2020-16898 نام دارد و جلوی اجرای کدهای مخرب را در سیستم عامل ویندوز و در زمان استفاده از بسیاری از برنامه‌های عرضه شده مایکروسافت می‌گیرد. این مشکل در بسیاری از نسخه های سیستم عامل ویندوز و از جمله در ویندوزهای 10 و ویندوز سرور 2019 وجود دارد.

به روزرسانی‌های مایکروسافت علاوه بر ویندوز برای نرم‌افزارهای مجموعه آفیس، ادوب، سپ، اینتل و دبلیو ام ویر عرضه شده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر