jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۸۰۴۶۷ ۲۴ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۵۴

اسپاتیفای تاکنون رفت و برگشت‌های بسیاری به واسطه «تحریم» یا «فیلترینگ» چندباره برای کاربران ایرانی داشته اما اکنون علائم اولیه‌ای دیده می‌شود مبنی بر اینکه اسپاتیفای هم در حال بستن درهای خود به روی کاربران ایرانی است. امروز چند کاربر در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرده‌اند که به دلایل نامشخص و بدون اخطار قبلی، حساب کاربری آن‌ها مسدود شده است. مشخص نیست این موضوع در حال حاضر تا چه حد فراگیر است.

title

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیجیاتو،اسپاتیفای در پاسخ به سوال کاربران درباره چرایی مسدود شدن حساب‌ها، اعلام کرده است که این سرویس «در جایی که شما هستید قابل استفاده نیست.»


اسپاتیفای در ایمیل پاسخ خود به یک کاربر نوشته است: «...اما شما در محل کنونی خود نمی‌توانید از اسپاتیفای استفاده کنید.» این سرویس استریم موسیقی سپس توضیح می‌دهد که خدمات خود را در ایران ارائه نمی‌دهد و شرایط موجود به دلیل مسائلی است که خارج از کنترل خود اسپاتیفای است.

در صورتی که چنین اتفاقی در حال رخ دادن باشد، می‌توان نام اسپاتیفای را هم در لیست شرکت‌هایی که خدمات خود را به روی کاربران ایرانی بسته‌اند قرار داد. در ماه‌های گذشته سرویس‌های بیشتری -اغلب سرویس‌های تخصصی- بدون اخطار قبلی، حساب کاربران ایرانی مسدود می‌کردند. آخرین موارد این مسدودسازی‌ها، به «ترلو» و «گیت‌لب» مربوط می‌شود. اما حالا به نظر می‌رسد دامنه این مسدودسازی‌ها در حال رسیدن به پلتفرم‌های عمومی‌تر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر