jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۸۰۱۴۶ ۲۳ مهر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۰۷

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از آی تی رسان، کمپانی وان‌پلاس 7 سال پیش توسط 2 نفر با اسامی پیت لائو و کارل پی تاسیس شد؛ اما کارل پی در موفقیت‌های این شرکت نقش مهمی ایفا کرد. وی بدون هرگونه چشم‌داشت به سهم پیت لائو در مسیر موفقیت وان‌پلاس قدم برداشت و از زمان تاسیس کمپانی در سال 2013 همواره به‌عنوان چهره‌ای تاثیرگذار شناخته شده است. وی در اکثر کنفرانس‌های تجاری حضور داشت و در مصاحبه‌های متعددی با رسانه‌های مختلف شرکت کرد. با این‌حال نقش‌آفرینی در قامت مغز متفکر کمپین بازاریابی وان‌پلاس ارزشمندترین دستاورد آقای پی به‌شمار نمی‌رود. در واقع بنیان‌گذار وان‌پلاس مسئولیت طراحی برخی از بهترین پرچم‌داران اندرویدی موجود در بازار طی چند سال گذشته را بر عهده داشته است.

با این‌حال خبر تاسف‌بار برای طرفداران وان‌پلاس این‌که دوران فعالیت کارل پی در کمپانی به تدریج به روزهای پایانی خود نزدیک می‌شود. بر اساس گزارش وبسایت TechCrunch کارل پی به منظور راه‌اندازی کسب‌وکار اختصاصی خود کمپانی وا‌ن‌پلاس را ترک خواهد کرد. اگرچه وی هنوز خبر جدایی خود را رسما اعلام نکرده است؛ اما یکی از اشخاص آگاه از موضوع به وبسایت TechCrunch اعلام کرده که این رویداد مهم در آینده‌ای بسیار نزدیک عملی خواهد شد. احتمالا آقای پی منتظر رونمایی کمپانی از اسمارت‌فون جدید خود با نام وان‌پلاس 8T در روز 14 اکتبر (23 مهرماه) است. بر اساس پیش‌بینی‌ها بلافاصله پس از معرفی هندست مذکور این خبر از جانب وی اعلام خواهد شد. اما اکنون به‌نظر می‌رسد که همه چیز از پیش قطعی شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر