jamejamsima
سیما فیلم و سریال کد خبر: ۱۲۷۶۰۷۲ ۲۵ شهريور ۱۳۹۹  |  ۰۸:۰۵

سریال ایل دا از ابتدای مهر و هفته دفاع مقدس روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

جعفر دهقان در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین، درباره سریال ایل دا که این روزها به کارگردانی راما قویدل در حال تصویربرداری است، گفت: این سریال از ابتدای مهر و هفته دفاع مقدس روی آنتن شبکه یک سیما می رود و احتمالا کار ما هم همان ابتدای مهر تمام می شود. 
وی اضافه کرد: این روزها هنوز در خرم آباد در حال بازی در سریال هستیم و هر روز جلوی دوربین می روم. 

دهقان با اشاره به شرایط سخت تولید گفت: حضور در این سریال شرایط پرزحمتی داشت و ما در گرما و سرما سریال را به تولید رساندیم. البته چند ماهی هم به خاطر کرونا تولید سریال تعطیل شد. 

بازیگر سریال های معمای شاه و سرزمین کهن درباره تفاوت ژانر دفاع مقدسی این سریال در قیاس با دیگر آثار انقلابی خاطرنشان ساخت: به هرحال این سریال تفاوت های زیادی با دیگر فیلم ها و سریال های که در این ژانر بازی کردم دارد. قصه این سریال درباره مردم غیور لرستان است و درباره مقاومت کسانیکه مرزنشین هستند. خود من هم نقش متفاوتی دارم که نقش استوار کاکاوند در یک پاسگاه است. 

این بازیگر درباره شرایط تولید در حین کرونا نیز توضیح داد: ما در عین حال ماسک هم می زنیم و پروتکل ها را رعایت می کنیم. هر روز صبح به ما ماسک داده می شود و الکل و سایر لوازم بهداشتی هم استفاده می کنیم. فقط وقتی جلوی دوربین می رویم ماسک را برمی داریم. 

بازیگر سریال یوسف پیامبر درباره نظر برخی نسبت به تعطیلی پروژه ها در شرایط کرونایی گفت: بالاخره باید زندگی کرد و نمی شود زندگی و کار را تعطیل کرد تا کرونا به پایان برسد. 

وی در پایان بیان کرد: در عین حال در شرایط سختی قرار داریم که دولت هم باید کمک کند. اگر قرار است اقتصاد کشور شکل بگیرد، فیلمسازی راه بیفتد و همه چیز به رونق بیفتد باید دولت هم کمک کند و بودجه به صداوسیما بدهد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر