jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۱۲۷۴۷۹۹ ۱۱ شهريور ۱۳۹۹  |  ۰۱:۳۳

به‌نظر می‌رسد که روابط میان اپل و شرکت Epic روبه وخامت گذاشته است؛ چرا که اپل حساب‌کاربری توسعه‌دهنده Epic را رسما مسدود کرد. این پدیده بدان معناست که چنان‌‌چه در گذشته بازی‌های شرکت Epic را دانلود نموده و در ادامه آن‌ها را از دستگاه آی‌فون یا آی‌پد خود حذف کرده‌اید؛ در این‌صورت شانس با شما یار نخواهد بود؛ چرا که اکنون دیگر نمی‌توانید این اپلیکیشن‌ها را مجددا دانلود نمایید.

به گزارش جام جم انلاین به نقل از آی تی رسان ،اپل در بیانیه صادر شده خود اعلام کرد: “ما بابت اقدام ناگزیر خود مبنی بر فسخ حساب‌کاربری Epic Games در فروشگاه اپ استور متاسف هستیم. ما طی سالیان متمادی در زمینه عرضه و انتشار محصولات مختلف Epic Games با تیم این شرکت همکاری نموده‌ایم. دادگاه به Epic توصیه کرد تا همزمان با پیشرفت پرونده حقوقی خود از دستورالعمل‌های اپ استور تبعیت نماید؛ دستورالعمل‌هایی که Epic طی یک دهه گذشته رعایت نموده و تا پیش از ایجاد شرایط فعلی نیز به آن‌ها پایبند بوده است.

اپل در ادامه افزود: “Epic دست به نافرمانی زده است. در عوض آن‌ها با انتشار به‌روزرسانی‌های فورتنایت مرتبا در راستای نقض دستورالعمل‌ها و قوانین اپ استور گام برمی‌دارند. چنین رفتاری در مقایسه با سایر توسعه‌دهندگان فعال در اپ استور ابدا منصفانه نبوده و مشتریان را در میانه نبرد آن‌ها سردرگم می‌کند. امیدواریم که در آینده بتوانیم مجددا با یکدیگر همکاری کنیم؛ اما متاسفانه این موضوع امروز امکان‌پذیر نیست.”

اپل پیش‌تر اعلام کرد که در صورت تبعیت نمودن Epic از قوانین آن‌ها با کمال میل حاضر به بازگرداندن فورتنایت به فروشگاه اپ استور هستند. اما به‌نظر می‌رسد که Epic کماکان بر مواضع سرسختانه خود پافشاری می‌کند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر