jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۴۷۸۸ ۱۰ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۹:۱۶

بسیاری از مقامات بهداشتی و دولتی در سراسر جهان شهروندان را به استفاده از ماسک صورت در محافل عمومی تشویق می‌کنند. این توصیه با توجه به شیوع آسان ویروس کرونا مطرح شده است و تا زمان کشف یک واکسن یا روش درمان برای این بیماری استفاده از ماسک صورت بهترین روش برای کنترل شیوع، کاهش سرعت تکثیر ویروس و محافظت از خود و اطرافیان به‌شمار می‌رود.

به گزارش جام جم انلاین به نقل از آی تی رسان ،با این‌حال پوشیدن ماسک می‌تواند آزاردهنده باشد؛ چرا که افراد هنگام استفاده از آن احساس گرمای خفیف کرده و احتمالا نفس کشیدن برای آن‌ها تا حدودی دشوار خواهد شد. اما کمپانی ال‌جی تصور می‌کند که راه‌حل این مشکل را کشف نموده است. این شرکت کره‌ای موفق به تولید ماسکی موسوم به LG PuriCare شده است. این محصول اساسا یک ماسک صورت مجهز به باتری است که همراه با فن‌های داخلی عرضه می‌شود.

به گفته ال‌جی “استفاده از جدیدترین دستاوردهای پیشرفته ال‌جی در زمینه تصفیه هوا و فیلترهای قابل تعویض با کارآیی بالا به ابزار پوشیدنی PuriCare امکان می‌دهد تا در ورودی و خروجی ماسک هوایی تازه و سالم را تولید نماید. دستگاه تصفیه هوای پوشیدنی ال‌جی با وجود فن‌های دوگانه و سنسور تنفسی جدیدا اختراع شده به کاربران امکان می‌دهد تا هوایی پاکیزه و تصفیه شده را دریافت نمایند؛ در حالی‌که حسگر تنفسی با تشخیص چرخه و حجم تنفس کاربر سرعت عملکرد فن‌های 3 سرعته را تنظیم می‌کند. به منظور کمک‌رسانی به جذب هوای بیش‌تر سرعت این فن‌ها به‌طور خودکار افزایش یافته و به منظور کاهش مقاومت حین بازدم سرعت آن‌ها کاهش پیدا می‌کند. بدین‌ترتیب امکان تنفس آسان و بدون دردسر برای کاربران فراهم می‌شود.”

این ماسک مجهز به فیلترهایی است که در مواقع لزوم قابل تعویض هستند. همچنین اپلیکیشن ارائه شده به‌همراه این ماسک زمان احتمالی تعویض فیلترها را به کاربر یادآوری خواهد کرد. ال‌جی به قیمت‌گذاری این ماسک هیچ اشاره‌ای نکرده است؛ اما بر اساس پیش‌بینی‌ها این محصول طی 3 ماهه چهارم سال 2020 در بازارهای منتخب عرضه خواهد شد.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر