jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۴۷۸۵ ۱۰ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۸:۱۴

برگزاری رویداد Galaxy Unpacked سامسونگ در روز 5 آگوست (15 مردادماه) برای اشتراک‌گذاری کلیه اطلاعات مربوط به دستگاه‌های جدید گلکسی توسط غول کره‌ای کافی نبود؛ لذا سامسونگ تصمیم گرفت در قسمت دوم این مراسم را در روز 1 سپتامبر (11 شهریورماه) ساعت 2 بعدازظهر به وقت ساعت هماهنگ جهانی برگزار نماید.

به گزارش جام جم انلاین به نقل از آی تی رسان ،همان‌طور که محتوای پوستر منتشر شده نشان می‌دهد؛ این رویداد با محوریت اسمارت‌فون گلکسی زد فولد 2 برگزار خواهد شد. این هندست در جریان رویداد Galaxy Unpacked گذشته معرفی شد؛ اما سامسونگ به کلیه جزئیات آن اشاره نکرد.

از آن زمان به بعد شاهد افشای جزئیات فراوانی از جمله یک ویدیوی بررسی تمام‌عیار ویژگی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری گجت تاشوی آینده سامسونگ بودیم. با این‌حال ابهامات موجود در خصوص قیمت‌گذاری این هندست کماکان به قوت خود باقی هستند.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر