jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۴۵۶۸ ۰۵ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۱:۴۲

مدیر گروه معارف اسلامی شبکه سه سیما جزئیات برنامه های شبکه سه در ایام محرم را اعلام کرد.

جزئیات برنامه های عاشورایی شبکه 3

میثم فکری مدیر گروه معارف اسلامی شبکه سه سیما در گفتگو با خبرنگار جام جم آنلاین درباره ویژه برنامه های مناسبتی این شبکه که از ابتدای محرم روی آنتن رفتند اظهار داشت: ما دو برنامه برای این ایام پیش بینی کردیم اولی «در آستان خورشید» که کار منحصر به فردی است که در شرایطی که تیم های رسانه ای در کربلا حضور ندارند این برنامه به آنجا رفته است.
کاظم احمدزاده مجری برنامه با حجت الاسلام علی ثمری کارشناس ثابت برنامه هر شب گفتگو دارد.

وی ادامه داد: همچنین ویژه برنامه مخاطب خاص را هم هر شب روی آنتن داریم که هر شب با مهمانی که موضوعات مرتبط با امام حسین (ع) را مطرح می کند، پخش می شود.

فکری درباره ویژه برنامه های شبکه سه در تاسوعا و عاشورا خاطرنشان ساخت: سال گذشته مداحی های متعددی در این روزها پخش کردیم تا کسانیکه امکان حضور در مجالس را ندارند از این برنامه ها استفاده کنند همین شرایط را در تاسوعا و عاشورای امسال داریم و ویژه برنامه های پخش می کنیم که مخاطب بتواند هم فضای معرفتی و هم ارتباط قلبی با کربلا برقرار کند و سعی کردیم در شرایطی که هیچ کس در کربلا نمی تواند حضور پیدا کند این فضا را فراهم کنیم.

مدیر گروه معارف شبکه سه همچنین درباره رویداد جدیدی که محرم امسال در شبکه رقم خورد تصریح کرد: یک اتفاق ویژه امسال، علاوه بر مداحان جوان، بهره گیری از مداحان خارجی بود که از بحرین یا اردو، آذربایجان و دیگر زبان ها مداحی های را پخش کردیم.

وی در پایان درباره اقبال به برنامه ها در همین چند روز گفت: بازخوردها به نسبت خوب بوده است پیامک هایی به دست ما رسیده است و خیلی ها اقبال خوبی نشان دادند. البته ما متولی امر هستیم و ناظران بهتر می توانند بگویند که برنامه ها چطور بوده است. با این حال ما رمضان را هم با این شرایط گذراندیم و سعی کردیم اتفاقی را رقم بزنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر