jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۷۴۱۷۲ ۰۱ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۲:۵۹

بر اساس اعلام صفحه اینستاگرام «ترانسفرمارکت» کریستیانو رونالدو بیشترین تعداد دنبال کننده را در بین صفحه‌های این شبکه اجتماعی دارد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،صفحه اینستاگرامی «ترانسفرمارکت» پر فالوئرترین صفحات فعال در این شبکه اجتماعی را رتبه‌بندی و اعلام کرد. بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط این صفحه، کریستیانو رونالدو بازیکن تیم یوونتوس با ۲۳۶ میلیون دنبال‌کننده با اختلاف زیاد صاحب پرفالوئرترین صفحه اینستاگرام در بین فوتبالیست‌های جهان معرفی شد.

لیونل مسی کاپیتان تیم بارسلونا با ۱۶۳ میلیون دنبال‌کننده در رده دوم این رتبه‌بندی قرار دارد. همچنین نیمار بازیکن تیم پاری‌سن ژرمن نیز ۱۴۰ میلیون دنبال کننده داشته و توانسته رده سوم این رتبه بندی را کسب کند. در بین فوتبالیست‌ها فقط این سه نفر دارای صفحاتی با بیش از ۱۰۰ میلیون دنبال کننده هستند. کیلین ام‌باپه، سرخیوراموس، پل پوگبا و زلاتان ابراهیموویچ نیز در رده‌های بعدی این رتبه‌بندی دیده می‌شوند.

گفته می‌شود با وجود اینکه رونالدو و مسی در لیگ قهرمانان نتایج مطلوبی به دست نیاوردند، اما هنوز دلخوش به موفقیت صفحه‌های اینستاگرامی‌شان در کسب فالوئر هستند.

در ادامه تصویر منتشر شده از سوی «ترانسفرمارکت» را مشاهده می‌کنید:

 

پرفالوئرترین فوتبالیست های جهان در اینستاگرام را بشناسید

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر