jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۷۳۷۳۹   ۲۶ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۷:۵۷

مینگ‌چی کو، یکی از تحلیلگران معتبر اپل در هفته گذشته اعلام کرده بود که دو مدل 5.4 و 6.1 اینچی سری آیفون 12 اپل با مشکل شکستگی لنز دوربین التراواید مواجه شده‌اند. گفته می‌شد که پوشش محافظ تولید شده برای مدل‌های غیر پرو توسط یکی از تامین‌کنندگان بسیار حساس بوده و در دما و رطوبت بالا با ترک‌خوردگی و شکستگی روبه‌رو می‌شد.

اما امروز شرکت تولیدکننده این لنزها گزارش‌های منتشر شده درباره این موضوع را رد کرد. شرکت Genius Electronics از تامین‌کنندگان مهم و اصلی لنز‌های دوربین شرکت اپل است و در رابطه با این موضوع گفت که تمامی خواسته‌های مشتری‌ها برآورده شده و همه چیز طبق برنامه پیش می‌رود.

اگر Genius Electronics چیزی را پنهان کند و یا حقیقت را به رسانه‌ها نگفته باشد، اپل هیچ مشکلی نخواهد داشت و از قطعات تولید شده توسط تامین‌کننده دوم خود با نام Largan Precision استفاده خواهد کرد. در نتیجه، اگر تاخیری در عرضه مدل‌های 5.4 و 6.1 اینچی سری آیفون 12 اپل به وجود بیاید، این شرکت باید خسارت‌های اپل را جبران کند. البته، این تاخیر طولانی نبوده و هیچ نگرانی خاصی بابت آن وجود ندارد.

منبعGSM Arena

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نباید دوباره معطل غرب شویم

نباید دوباره معطل غرب شویم

تحولاتی که در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران در روزهای اخیر در اروپا و با حمایت آمریکا در حال رخ دادن است عمدتا به‌دلیل موضع قاطع ایران در اجرای حرف قطعی است که مقام معظم رهبری اعلام کردند مبنی بر این‌که تا وقتی لغو تحریم‌ها به صورت کامل صورت نگیرد ما نیز به تعهدات برجامی خودمان باز نخواهیم گشت و فقط وقتی آمریکا به‌صورت عملی، تحریم‌ها را بردارد و این مساله راستی‌آزمایی شود آن زمان ایران هم حاضر است بار دیگر تعهدات برجامی خود را به‌صورت کامل اجرا کند.

چراغ سبز به کرونا و سفر

چراغ سبز به کرونا و سفر

براساس آخرین اطلاعات می‌توان گفت وضعیت کرونا در کشور بسیار شکننده است، چراکه وضعیت ‌ ۱۱ شهرستان ‌قرمز، ۳۲شهرستان نارنجی، ۲۵۱ شهرستان زرد و ۱۵۴ شهرستان نیز آبی گزارش شده است.

گفتگو

بیشتر
ورزش، رمز سلامت در سالمندی

در گفت‌وگو با دکتر ایرج عبداللهی، عضو هیأت‌مدیره انجمن فیزیوتراپی ایران با بهترین فعالیت‌ های ورزشی برای سالمندان آشنا می‌شویم

ورزش، رمز سلامت در سالمندی

زمزمه‌های ناامیدکننده

گفت‌وگو با محمد مرندی درباره اخبار ضد و نقیض رسانه‌های خارجی مبنی بر «گفت‌وگو‌های امیدوار کننده ایران و غرب»

زمزمه‌های ناامیدکننده

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
حراجی جراحی!

درآمد بالا و ریسک کم عمل جراحی زیبایی سبب شده برخی پزشکان برخلاف تخصص‌شان به این بازار رو بیاورند

حراجی جراحی!

پیشخوان

بیشتر