jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۱۲۷۳۶۲۲   ۲۵ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۵

شرکت 505Games از نسخه Ultimate Edition بازی Control رونمایی کرد که بازیکنان با خرید آن، می‌توانند به ورژن نسل بعدی بازی دسترسی یابند.

بازی Control
حدود یک سال از عرضه Control می‌گذرد. با اینکه فروش بازی در حد برخی عناوین AAA نبود، اما کنترل همچنان بازی موفقی محسوب می‌شود. حال ناشر بازی یعنی 505 گیمز Control Ultimate Edition را معرفی کرده‌است. این نسخه از بازی شامل DLCهای The Foundation و AWE، حالت The Expeditions، فوتو مود و تمامی محتویاتی که تاکنون برای بازی اصلی عرضه شده می‌شود.

به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، ناشر بازی اعلام کرده که نسخه دیجیتالی و فیزیکی این بازی به‌طور همزمان عرضه نخواهد شد. زمان‌بندی عرضه نسخه‌های مختلف بازی (که در آن نام استیم نیز به چشم می‌خورد) به این شکل است:

استیم – 27 آگوست
اپیک استور، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان – 10 سپتامبر (دیجیتالی)
پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان – اواخر 2020 (فیزیکی)
پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس – اواخر 2020 (دیجیتالی)
پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس – اوایل 2021 (فیزیکی)
بحث‌های زیادی در خصوص نوع دسترسی کاربران به ورژن نسل بعدی بازی‌ها وجود دارد؛ در برخی عناوین مانند Marvel’s Avengers و Cyberpunk 2077 ارتقا به نسل بعد کاملا رایگان است اما در برخی عناوین دیگر مانند NBA 2K21، بازیکنان باید برای دسترسی به نسخه نسل بعد هزینه جداگانه‌ای بپردازند. متأسفانه بازی Control در دسته دوم جای دارد:

“ارتقای رایگان برای Xbox Series X و PlayStation 5 تنها برای خریداران Control Ultimate Edition در دسترس خواهد بود.”

مطمئنا افراد زیادی از بین کسانی که نسخه عادی بازی را در کنار DLCهای عرضه شده خریداری کرده‌اند، از این تصمیم 505 گیمز ناراحت خواهند شد. شما در مورد این موضوع چه فکر می‌کنید؟ آیا Control Ultimate Edition را خریداری خواهید کرد؟ نظرات خود را با ما به‌اشتراک بگذارید.

بازی سنتر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها