jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۷۲۸۳۵ ۱۳ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۱:۱۴

شرکت قفل‌سازی Yale که یک تولیدکننده‌ی مشهور قفل در به شمار می‌رود، مجموعه‌ای از صندوق‌های پستی هوشمند را در نمایشگاه CES 2020 رونمایی کرد.

شرکت Yale و همکاری تجاریش Assa Abloy در نمایشگاه CES 2020 از مجموعه‌ی صندوق‌های پستی،‌ قفل‌های هوشمند و اپلیکیشن مخصوص خود رونمایی کردند. این مجموعه شامل سه محصول است. هر سه‌ محصول معرفی شده قابلیت کار کردن با اپلیکیشن دسترسی هوشمند Yale را دارند. با کمک این اپلیکیشن کاربر می‌تواند محتوای صندوق‌های پستی خود را کنترل کند و برای بازکردن آن‌ها به دیگران دسترسی‌های مورد نظر را بدهد. این سه محصول همچنین قابلیت استفاده از صفحه‌کلید مخصوص Yale را دارند. این صفحه‌کلید قابل برنامه‌ریزی، می‌تواند براساس برنامه‌ی مشخص و کدهای از قبل تعیین شده، به افراد اجازه‌ی دسترسی بدهد.

قفل قفسه‌ی هوشمند Yale
این قفل که طراحی آن دو بخشی است برای نصب داخل قفسه و کابینت طراحی شده است. این قفل برای قفسه‌هایی که باید از دسترس کودکان دور باشند بسیار مناسب است. با کمک اپلیکیشن دسترسی Yalde، کاربر می‌تواند هربار باز یا بسته شدن در کابینت را رصد کند.

این قفل می‌تواند به کمک یک پیچ ۳ میلی‌متری یا چسب مخصوص نصب شود. این قفل یک دکمه‌ی سبز رنگ با قابلیت درخشش در تاریکی هم دارد. این دکمه برای مواقعی طراحی شده که کودکی به‌صورت تصادفی داخل قفسه‌ی قفل شده گیر بیفتد. این قفل هوشمند در بهار سال جاری میلادی وارد بازار می‌شود و ۷۹ دلار قیمت دارد. این محصول همچنین با قابلیت اتصال به وای‌فای هم عرضه می‌شود. قیمت این نسخه ۱۲۹ دلار است.

گاوصندوق هوشمند Yale
گاو صندوق هوشمند Yale طوری طراحی شده که می‌تواند در هر نقطه‌ای از خانه قرار بگیرد. این گاوصندوق هم به اپلیکیشن دسترسی هوشمند Yale متصل است. کاربر به کمک این اپلیکیشن می‌تواند گاوصندوق خود را از راه دور قفل یا باز کند. همچنین اپلیکیشن دسترسی هوشمند Yale به کاربر این امکان را می‌دهد که وضعیت لحظه‌ای گاوصندوق خود را کنترل کند یا به دیگران اجازه‌ی دسترسی بدهد.

علاوه‌بر این، گاوصندوق هوشمند Yale قابلیت کنترل از طریق صفحه‌ کلید روی در را هم دارد. این گاوصندوق هم بهار سال جاری میلادی وارد بازار می‌شود. قیمت این محصول بدون قابلیت اتصال به وای‌فای ۲۲۹ و با این قابلیت ۲۷۹ دلار است.

صندوق پست هوشمند Yale
شرکت Yale برای تولید این صندوق پست هوشمند خود با شرکت سازنده‌ی اسباب‌بازی‌های مخصوص فضای باز Step2 همکاری کرده است. این صندوق می‌تواند در هر بخشی از فضای بیرونی منزل قرار داشته باشد و بسته‌های رسیده را تحویل بگیرد. این صندوق به محض دریافت یک بسته‌ی جدید به‌صورت خودکار قفل می‌شود و دریافت بسته‌ی جدید را از طریق نوتیفیکشن به کاربر اطلاع می‌دهد. کاربر همچنین می‌تواند تاریخچه‌ی دریافت بسته‌های خود از طریق این صندوق را روی اپلیکیشن دسترسی هوشمند Yale ببیند و با دیگران به اشتراک بگذارد. این محصول که در بهار سال جاری میلادی وارد بازار می‌شود با قابلیت اتصال به وای‌فای ۲۷۹ دلار قیمت دارد. این محصول همچنین به‌همراه یک کیف مخصوص دریافت محصولات خوراکی که این محصولات را تازه نگه می‌دارد، ۲۹۹ دلار به فروش خواهد رسید. زومیت

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر