jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۷۲۷۹۵ ۱۳ مرداد ۱۳۹۹  |  ۰۸:۴۱

توسط محققان دانشگاه صنعتی امیرکبیر؛

ساخت پاور بانک چند منظوره قابل حمل

محققان در یک شرکت فناور مستقر در برج فناوری دانشگاه صنعتی امیرکبیر موفق به طراحی و ساخت پاوربانک چند منظوره قابل حمل شدند.

این وسیله شارژ انواع تجهیزات همراه مخابراتی و دوربین‌های فیلم برداری را در حین عملیات ممکن می‌سازد.
محمدعلی وکیلیان زند مدیرعامل این شرکت در خصوص پاوربانک طراحی شده در این شرکت گفت: این تجهیز به سفارش صنایع و کارفرما به منظور تسهیل در شارژ انواع تجهیزات همراه مخابراتی (مانند گوشی‌های تلفن همراه، کلاس‌های مختلف بیسیم‌های مخابراتی و …)، تجهیزات فیلم برداری (مانند دوربین‌ها و ...)، ساخته شده است.
وی با بیان اینکه این پاوربانک دو درگاه شارژ USB با توان‌های مختلف و دو درگاه شارژ جک آداپتوری (شارژ معمولی و شارژ سریع) به عنوان خروجی دارد، گفت: منبع اصلی تأمین انرژی این پاوربانک، یک پک باتری لیتیوم یونی با ظرفیت 22 آمپر- ساعت است.
به گفته وی، این تجهیز، آزمایش‌های اولیه را در فضای کار و عملیات با موفقیت گذرانده و هم اکنون آماده تولید انبوه با سفارش کارفرماست.
به گزارش خبرگزاری آریا به نقل از صدا و سیما، وکیلیان با اشاره به ویژگی‌های این محصول گفت: وزن و ابعاد مناسب، استفاده از تکنیک‌های کنترل دیجیتال برای چهار منبع تغذیه سوییچینگ به کاررفته، حفاظت‌های کامل ورودی و خروجی مدار‌های سوییچینگ، قابلیت شارژ همزمان تا چهار دستگاه بدون ایجاد مشکل، بازدهی بالا، و امکان ارائه نمایش لحظه‌ای مشخصه‌های اصلی عملکردی از قبیل مقدار ولتاژ و جریان خروجی و نیز مشخصه‌های کاری باتری از قبیل ولتاژ جریان و دمای آن، از مزایای اصلی این دستگاه به شمار می‌رود.
به گزارش خبرگزاری آریا،

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر