jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۱۲۷۲۰۵۷   ۰۲ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۵:۵۴

به‌تازگی سازندگان بازی Spider-Man: Miles Morales تأیید کرده‌اند که این عنوان بر روی PlayStation 5 به‌صورت 4K و 60 فریم قابل اجرا خواهد بود. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی ها همراه باشید.

بازی Spider-Man: Miles Morales

طبق پست جدیدی که اخیرا استودیو Insomniac Games در توئیتر خود منتشر کرده، بازی Spider-Man: Miles Morales دارای حالت Performance Mode خواهد بود. این موضوع به این معناست که بازیکنان قادرند تا در صورت تمایل، این عنوان را با زرولوشن 4K در کنار 60 فریم بر ثانیه تجربه کنند.

بازی Marvel’s Spider-Man که در سال 2018 عرضه شد، بر روی PS4 و PS4 Pro به‌صورت 30 فریم اجرا می‌شود. هنوز مشخص نیست که اجرا شدن Spider-Man: Miles Morales در حالت Performance چه قابلیت‌هایی را غیر فعال خواهد کرد. با اینحال، بسیاری از جمله دیجیتال فاندری احتمال می‌دهند که اجرا شدن این عنوان در حالت 4K و 60 فریم، باعث خواهد شد که برخی ویژگی‌ها مانند ری-تریسینگ غیر فعال شوند.

بازی Spider-Man: Miles Morales یکی از عناوین انحصاری بود که سونی آن را در ماه June معرفی کرد. این عنوان که یک بازی مستقل از مجموعه Spider-Man به‌شمار می‌رود، در اواخر سال 2020 برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

گام‌های موثر برای جدی‌تر شدن نگاه به شرق

تحرکات دیپلماتیک منطقه‌ای با هر یک از کشورهایی که در مناطق آسیایی، آفریقایی و آمریکایی وجود دارد کاری پسندیده، مفید و منتهی به اثر خوب و نتایج درخشان برای کشورمان محسوب می‌شود. یکی از مهمترین همکاری‌ های اقتصادی با مجموعه کشورهایی است که در منطقه شرق آسیا قرار دارند و به سازمان همکاری اقتصادی شانگهای معروف هستند.

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

آژانس باید به رویکرد فنی و غیرسیاسی بازگردد

 بر اساس تجربیات سالیان گذشته چند نکته درباره آژانس بین‌ المللی انرژی اتمی وجود دارد. نکته اول این است که آژانس یک محیط سیاسی است، به این معنا که اعضای شورای‌ حکام همیشه اکثریت غربی داشته و آژانس از این نظر یک ابزار سیاسی در دست کشورهای غربی بوده که هرگاه خواسته‌اند، فشار خود را نسبت به کشورهای دیگر افزایش یا کاهش داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها