jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۱۶۳۵   ۲۹ تير ۱۳۹۹  |  ۰۸:۳۹

شاید شما نیز در فوریه سال جاری میلادی (اواسط بهمن سال گذشته) اخبار مربوط به فناوری شارژ سریع 100 وات شیائومی را شنیده باشید. در آن زمان، یکی از مدیران شیائومی به صورت علنی درباره چالش‌های پیش روی تیم تحقیق و توسعه برروی این فناوری صحبت کرده بود. اما امروز، یکی از افشاگران بخش محصولات دیجیتال اعلام کرد که شاید شیائومی یک مسیر برای استفاده و بهره‌برداری از فناوری شارژ سریع 100 وات را پیدا کرده باشد. در واقع، می‌توان گفت که شیائومی قطعات و تجهیزات لازم برای تولید این فناوری را وارد فاز تولید انبوه کرده است.

سخت‌افزار مورد نیاز برای شارژ سریع 100 وات شیائومی که احتمالا باید آن را Super Charge Turbo بنامیم، از ماه گذشته در کارخانه‌های فاکسکان به تولید انبوه رسیده و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، شیائومی فناوری شارژ فوق سریع موسوم به Super Charge Turbo را در اوایل ماه آینده معرفی می‌کند.

صفحه Digital Chat Station در شبکه اجتماعی Weibo نیز اعلام کرد که شیائومی در حال کار برروی فناوری شارژ سریع بی‌سیم است. با این حال، هیچ جزییاتی درباره این که آیا این دو فناوری به صورت جداگانه معرفی و برروی یک تلفن مورد استفاده قرار می‌گیرند یا این که فقط در قالب یک فناوری معرفی خواهند شد، منتشر نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

پایتخت ایران اسلامی و ضرورت توسعه فرهنگی و هنری

تهران به تعبیر بسیاری از اساتید و فعالان فرهنگی به عنوان پایتخت فرهنگی کشور محسوب می‌شود و بیشتر رویدادهای مهم فرهنگی و هنری و رسانه‌ای کشور در حوزه این کلانشهر روی می‌دهد و به نوعی جهتگیری و سمت و سوی فعالیت‌ های فرهنگی کشور در ارتباط با فعالیت‌ های انجام شده در این کلانشهر تعریف می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر