اگر شما اهل رانندگی کردن باشید احتمالا ویژگی جدید گوگل مپس برای شما کارایی زیادی خواهد داشت. حتی در حال پیاده روی نیز چراغ‌های راهنمایی می‌تواند برای شما مهم باشد.
کد خبر: ۱۲۷۰۸۳۵

هنگام حرکت از طریق گوگل مپس، چراغ راهنمایی یکی از بزرگترین ناشناخته‌ها است. اما اگر این نقشه بتواند چراغ قرمز‌ها را نشان بدهد می‌تواند حتی از تصادف‌ها نیز پیشگیری کند.
به نظر می‌رسد که گوگل خطر احتمالی را در چهارراه‌های پیچیده تشخیص داده و می‌خواهد به مردم کمک کند بهتر در خیابان‌های ناشناخته حرکت کنند، زیرا این شرکت در تلاش است تا اطلاعات چراغ راهنمایی را در مپس اضافه کند. در حال حاضر چراغ راهنمایی فقط برای تعداد معدودی از افراد در نمای معمولی مپس و در هنگام پیمایش نشان داده می‌شود. برای هر چهارراه با چراغ راهنمایی، یک نماد کوچک دریافت می‌کنید که به همان اندازه روی نقشه نشان داده شده است.

نسخه اندروید گوگل مپس به زودی می تواند چراغ های راهنمایی را به شما نشان دهد
وقتی در حال مرور هستید، این نماد‌ها معمولاً برای ریزگرد‌ها خیلی کوچک هستند، زیرا اکثر رانندگان هنگام رانندگی چشم خود را رو به جاده نگه داشته و در تلاش نیستند تا آنچه را که در صفحه‌های تلفن خود مشاهده می‌کنید رمزگشایی کنند. علاوه بر نشانگر‌های بصری، در هنگام پیمایش هیچ نشانه صوتی ارائه نمی‌شود، اما از آنجا که ظاهراً ادغام چراغ راهنمایی در مرحله اولیه است، امیدواریم که بعداً به نتیجه برسد.
هنوز اطلاعات دقیقی درباره این ویژگی جدید نداریم، اما امیدواریم که این نسخه جدید و ویژگی‌های نمایش چراغ راهنمایی مفید باشد./انتخاب

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها