jamejamsima
سیما پیشنهاد جام جم کد خبر: ۱۲۶۴۴۹۵ ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۴۵

شبکه رادیویی «ترتیل» همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان روزانه ۲۱ تلاوت ترتیل قرآن کریم را با صدای ۲۱ قاری ممتاز و بین المللی پخش خواهد کرد.

به گزارش جام جم آنلاین، همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان جدول پخش شبکه رادیویی ترتیل بصورت ویژه برای علاقه‌مندان به ساحت مقدس قرآن کریم طراحی و آماده شده است.

در ماه مبارک رمضان، هر ساعت تلاوت ترتیل یک جزء از قرآن کریم با صدای یک قاری پخش می‌شود که بر این اساس هر فرد علاقه مند می‌تواند در زمان مورد نظر به تلاوت ترتیل با صدای قاری مورد علاقه خود، گوش فرا دهد.

هر جزء از قرآن کریم روزانه ۲۱ مرتبه با صدای ۲۱ قاری روی آنتن رادیو ترتیل خواهد رفت که علاوه بر آن رادیو نمای ترتیل نیز همزمان علاوه بر نمایش صفحات جزء مربوطه، ترجمه آن را نیز در معرض دید قرآن دوستان قرار می‌دهد.

قرآن دوستان می‌توانند از موج اف ام ردیف ۹۵/۵ مگاهرتز شنونده تلاوت ترتیل باشند.

 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر