jamejamnashriyat
نشریات چمدان کد خبر: ۱۲۴۰۹۸۶ ۱۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

فیلم «ماجرای نیمروز ۲: رد خون» ماجرای جالبی داشت. این‌که خیلی از اتفاقات و تاریخ را مردمی که نبودند، مخصوصا نوجوانانِ امروز ببینند و بدانند بسیار خوب است. زیرا یک آدم آن‌قدر زمان ندارد تا همه‌چیز را تجربه کند.

توضیحات تکمیلی
ماجرای نیمروز ۲: رد خون، دومین قسمت از فیلم دیگر مهدویان، «ماجرای نیمروز» است که به حادثه تاریخی عملیات مرصاد می‌پردازد و داستان آن حول این اتفاق پیش می‌رود. کارگردان این فیلم محمدحسین مهدویان، تهیه‌کننده سیدمحمود رضوی و نویسنده آن حسین تراب‌نژاد و ابراهیم امینی در سال ۱۳۹۷ است. در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد و با نامزدی در ۱۲ رشته این جشنواره، توانست سه‌سیمرغ بلورین به دست آورد. بهنوش طباطبایی، حسین مهری، هادی حجازی‌فر، محسن کیایی، هستی مهدوی، جواد عزتی و مهدی زمین‌پرداز از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر