jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۰۹۸۶   ۱۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

فیلم «ماجرای نیمروز ۲: رد خون» ماجرای جالبی داشت. این‌که خیلی از اتفاقات و تاریخ را مردمی که نبودند، مخصوصا نوجوانانِ امروز ببینند و بدانند بسیار خوب است. زیرا یک آدم آن‌قدر زمان ندارد تا همه‌چیز را تجربه کند.

توضیحات تکمیلی
ماجرای نیمروز ۲: رد خون، دومین قسمت از فیلم دیگر مهدویان، «ماجرای نیمروز» است که به حادثه تاریخی عملیات مرصاد می‌پردازد و داستان آن حول این اتفاق پیش می‌رود. کارگردان این فیلم محمدحسین مهدویان، تهیه‌کننده سیدمحمود رضوی و نویسنده آن حسین تراب‌نژاد و ابراهیم امینی در سال ۱۳۹۷ است. در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد و با نامزدی در ۱۲ رشته این جشنواره، توانست سه‌سیمرغ بلورین به دست آورد. بهنوش طباطبایی، حسین مهری، هادی حجازی‌فر، محسن کیایی، هستی مهدوی، جواد عزتی و مهدی زمین‌پرداز از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها