jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۰۹۸۶   ۱۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

فیلم «ماجرای نیمروز ۲: رد خون» ماجرای جالبی داشت. این‌که خیلی از اتفاقات و تاریخ را مردمی که نبودند، مخصوصا نوجوانانِ امروز ببینند و بدانند بسیار خوب است. زیرا یک آدم آن‌قدر زمان ندارد تا همه‌چیز را تجربه کند.

توضیحات تکمیلی
ماجرای نیمروز ۲: رد خون، دومین قسمت از فیلم دیگر مهدویان، «ماجرای نیمروز» است که به حادثه تاریخی عملیات مرصاد می‌پردازد و داستان آن حول این اتفاق پیش می‌رود. کارگردان این فیلم محمدحسین مهدویان، تهیه‌کننده سیدمحمود رضوی و نویسنده آن حسین تراب‌نژاد و ابراهیم امینی در سال ۱۳۹۷ است. در سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر رونمایی شد و با نامزدی در ۱۲ رشته این جشنواره، توانست سه‌سیمرغ بلورین به دست آورد. بهنوش طباطبایی، حسین مهری، هادی حجازی‌فر، محسن کیایی، هستی مهدوی، جواد عزتی و مهدی زمین‌پرداز از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها