jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۷۵۳۰ ۲۵ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سه برادر که مسلحانه به بانک ملی شعبه پانزدهم خرداد شهر زاهدان دستبرد زده بودند، بازداشت شدند.

به گزارش جام‌جم، ساعت ۱۳ و ۵۲ دقیقه یازدهم آبان امسال، دو سارق مسلح با یک اسلحه شکاری وینچستر با سر و صورت پوشیده و لباس محلی به وسیله یک دستگاه پژوی نقره‌ای فاقد پلاک مقابل بانک ملی شعبه میدان پانزدهم خرداد شهرستان زاهدان توقف کردند. آنها بعد از پیاده شدن از خودرو وارد بانک شده و با تهدید کارمندان بانک، مبلغ ۶۲ میلیون و ۱۳۷ هزار تومان پول دزدیدند و با سوارشدن به خودرویشان فرار کردند. همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیسی در این‌باره آغاز شد. سرانجام ماموران ردپای سه برادر را در این پرونده به دست آوردند. آنها تحت تعقیب پلیس بودند تا این‌که بعد از 12 روز از وقوع این سرقت دو نفرشان را در خیابان خرمشهر و رازی شهر زاهدان و نفر سوم را در ایستگاه بازرسی نصرت‌آباد بازداشت کردند. متهمان در بازجویی پلیسی به طراحی و اجرای نقشه سرقت از بانک با همدستی یکدیگر اعتراف کردند.
50 میلیون تومان پول سرقتی هم که آنها در خانه خواهرشان پنهان کرده بودند نیز کشف شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر