jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۳۸۵۴   ۲۹ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مرداد امسال بعد از 17 سال دوری از صحنه، حسین زمان در برج میلاد روی صحنه رفت. حالا او در گفت‌وگو با هنرآنلاین گفته که قصد دارد بعد از سوگواری ماه صفر به شهرستان‌های کشور سفر کند و کنسرت‌هایی در شهرهای مختلف ایران از جمله کیش، ساری، ارومیه، شیراز داشته باشد، اما این تمام کاری نیست که زمان قصد انجامش را دارد.

او گفته قصد دارد کنسرت بعدی‌اش در تهران را در تالار وحدت به صحنه ببرد چون سیستم صوتی سالن‌های برج میلاد از کیفیت لازم برخوردار نیست و البته سالن‌هایی مانند مرکز همایش‌های برج میلاد هزینه‌های زیادی دارند و چاره‌ای نمی‌ماند جز بالا بردن قیمت بلیت‌ها.
همچنین زمان، مشغول آماده‌سازی سه قطعه جدید است که به‌زودی در فضای مجازی منتشر خواهند شد.
این خواننده درباره این قطعات توضیح داده: ضبط آنها را از مدت‌ها پیش شروع کردیم، اما نتوانستیم برای کنسرت تهران آماده کنیم. فضای این قطعات عاشقانه - عرفانی است. ترانه‌سرایی عمدتاً بر عهده داوود رحمت الهی است و ساخت موسیقی این قطعات را هم دکتر محمدرضا چراغعلی و آقای رادین انجام داده‌اند.
زمان موزیک ویدئو قطعه «دوراهی» را نیز آماده انتشار دارد و پیگیر برگزاری کنسرت خیابانی است و بر همین اساس جلسه‌ای را با اعضای شورای اسلامی شهر تهران برگزار کرده و گویا قول‌های مساعدی نیز دریافت کرده است. او تمایل دارد این کنسرت را در جنوب تهران برگزار کند چرا که معتقد است، مردم این منطقه عشق و علاقه خاصی به موسیقی دارند اما با قیمت‌های وحشتناک بلیت‌های کنسرت نمی‌توانند فرصت حضور پیدا کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر