jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۳۸۲۰ ۲۹ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رادیو صبا در برنامه «نقل نقلستان» با علی موسوی گرمارودی، یکی از چهره‌های ادبی کشور گفت‌وگو می‌کند.

به گزارش جام‌جم، برنامه نقل نقلستان با هدف معرفی شاعران و طنزپردازان معاصر ایران، روزهای زوج پخش می‌شود. در این برنامه سعید یوسف‌نیا، پژوهشگر و مدیر رادیو صبا و مهدی فرج‌اللهی، طنزپرداز با علی موسوی گرمارودی گفت‌وگو می‌کنند. در بخشی از این گفت‌وگو کتاب «دگرخند» اثر استاد موسوی گرمارودی که درآمدی کوتاه بر طنز، هزل و هجو در تاریخ تا دوره معاصر است، معرفی می‌شود.
برنامه نقل نقلستان دوشنبه ۲۹ مهر ساعت ۱۸ به تهیه‌کنندگی مژده آقامحمدی روی موج اف‌ام ردیف 5/105 مگاهرتز از رادیو صبا شنیده می‌شود. قسمت‌های دوم و سوم این گفت‌وگو اول و چهارم آبان پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر