jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۲۳۲۱۹۶ ۱۶ مهر ۱۳۹۸  |  ۱۴:۰۷

چهره‌هایی چون جواد خیابانی، سید جلال حسینی، محمدرضا احمدی و علیرضا فغانی به مناسبت چهارمین سال پخش برنامه تهران ورزشی، به این برنامه تبریک گفتند.

تبریک ویژه چهره های معروف ورزشی

به گزارش جام جم آنلاین از شبکه رادیویی تهران، تهران ورزشی، برنامه‌ای انتقادی و گفتگو محور از رادیو تهران است که بعد از ۴ سال به یکی از منابع خبری روزنامه‌ها و خبرگزاری ها بدل شده است.

این برنامه ضمن ارائه آخرین خبرها و رویدادهای ورزشی، با گفتگوهای اختصاصی با مدیران و دست اندرکاران ورزشی کشور سعی دارد با غلبه بر حاشیه ها به بازتاب شفاف اخبار این حوزه بپردازد.

اختصاص یک روز ویژه و پرداختن به ورزش بانوان، و گفتگو با ورزشکاران بانوی رشته‌های مختلف، از نقاط قوت این برنامه رادیویی است.

برنامه تهران ورزشی نخستین بار ۱۵ مهر ۹۴ با اجرای محمد میر از شبکه رادیویی تهران پخش شد.

این برنامه در گروه تهران و رویدادها به تهیه کنندگی محمدهادی نه برادر و با اجرای محمد میر و سینوره کفاش‌طلب، هر روز ساعت ۱۰:۳۵ از شبکه رادیویی تهران پخش می‌شود.

مخاطبان در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز و ای.ام ردیف ۱۳۳۲ کیلوهرتز شنونده ما خواهند بود.

همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سند افتخار سپاه

سند افتخار سپاه

بعد از 40 سال از تاریخ دفاع مقدس امروز شاهد اظهارنظرهایی هستیم كه موجب نگرانی رهبر معظم انقلاب درباره تحریف این دوران شده است.

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیدار سینه‌سوختگان با مرادشان

دیداری كه در 30 آبان 98 برگزار شد، توفیقی بود كه رفیق راه جمعی از یاران شد؛ جمعی از سینه‌ سوخته‌ ها، راویان و آفتاب‌ خورده‌های سرزمین‌های خونین دوران هشت سال دفاع مقدس كه به نمایندگی از همرزمان‌ شان به دیدار رهبر معظم انقلاب شتافتند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر