jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۶۵۸۹   ۱۲ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

سعید اشناب، مدیر شبکه پنج سیما طی حکمی مهدی کریمی‌زارچی را به عنوان قائم‌مقام شبکه پنج سیما معرفی و منصوب کرد.

به گزارش جام‌جم، در حکم انتصاب مهدی کریمی‌زارچی آمده است: نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی در رسانه ملی به سمت «قائم‌مقام شبکه پنج سیما» منصوب می‌شوید.بنا بر این گزارش، مهدی کریمی‌زارچی که متولد 56 و فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد فلسفه و کلام از دانشگاه امام صادق‌(ع) است کار خود را در سازمان صدا و سیما از سال 80 در مرکز طرح و برنامه سازمان آغاز کرده است. وی سپس از سال 82 در مرکز نظارت و ارزیابی صدا و سیما در سمت‌های دبیر هیات‌های تخلفات برنامه‌ای سازمان و مدیر نظارت سیما ادامه فعالیت داد و در سال 90 به معاونت سیما و شبکه دو منتقل شد‌. دبیر شوراهای عفاف و حجاب، خانواده و کودک و نوجوان سیما، دبیر شوراهای راهبردی و اندیشه‌ورزی، مدیر گروه فیلم‌های تلویزیونی، گروه فرهنگ و تاریخ و طرح و برنامه شبکه دو از مسؤولیت‌های وی در این سال‌ها بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر