jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۲۹۶۴ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

محمد صلاح، ستاره مصری لیورپول از هوادار خردسالی که به‌دنبال او بود و دچار حادثه شد، دلجویی کرد.

دیلی‌میل نوشت: یک هوادار ۱۱ ساله تیم لیورپول که علاقه شدیدی به محمد صلاح داشت، با دوچرخه به‌دنبال خودروی این بازیکن بود که به او نرسید و تعادل خود را از دست داد و با یک تیر چراغ برق برخورد کرد و از ناحیه بینی و ساق پا آسیب دید.صلاح که متوجه این اتفاق شد، بلافاصله خودرو را متوقف کرد و برگشت تا حال این هوادار را جویا شود و عکسی به یادگار نیز با او انداخت تا این پسر خردسال را به آرزویش برساند و به نوعی از او دلجویی کند.والدین این کودک انگلیسی نیز در توییتر از این اقدام محمد صلاح تمجید کردند و او را قهرمان واقعی فرزندشان و خیلی‌های دیگر در انگلیس نامیدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر