jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۹۲۹۵   ۰۲ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما در حاشیه بازدید از پشت صحنه مجموعه طنز «ناخونک» گفت: این مجموعه سریالی به هم پیوسته، اجتماعی و صیانت‌کننده از خرده‌فرهنگ‌های ایرانی است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما، دکتر علی دارابی، معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما با حضور در پشت‌صحنه سریال طنز ناخونک، از روند تولید این برنامه بازدید کرد. وی در این بازدید با اشاره به پخش طنز آیتم‌محور ناخونک از شبکه‌های استانی عنوان کرد: این نوع برنامه طنز در واقع سریال و مجموعه‌ای به هم پیوسته به شمار می‌رود.
وی افزود: سرعت عمل یکی از ویژگی‌های ناخونک به شمار می‌رود طوری که اواخر اسفند سال گذشته، تولید آن شروع شد و حالا در تیرماه 98، سکانس پایانی آن فیلمبرداری می‌شود. معاون امور استان‌های سازمان صدا و سیما با بیان این‌که مدت‌ها بود جای خالی یک برنامه طنز 90 قسمتی شبانه در شبکه‌های استانی احساس می‌شد گفت: ناخونک از محصولات مشترک مرکز صوتی و تصویری سروش و مرکز سیمای استان‌ها، توانست این خلأ را پر کند و مخاطبان بسیاری را پای تلویزیون بنشاند. وی ادامه داد: این نوید را می‌دهیم که ادامه ناخونک به زودی ساخته خواهد شد، زیرا اقبال گسترده‌ای را هم از سوی مخاطبان شاهد بوده‌ایم. دارابی با اشاره به همکاری 40 نفر از نیروهای جوان و خوش‌فکر برای تولید این برنامه طنز تلویزیونی عنوان کرد: این‌که مردم عزیز کشورمان در اقصی نقاط کشور ناخونک را پسندیده‌اند، بهترین دستمزد برای معاونت استان‌ها و همه دست اندرکاران تولید ناخونک است. معاون امور استان‌های رسانه ملی افزود: ناخونک دارای متن خوبی برای اجراست و تهیه‌کننده، نویسندگان و کارگردان، سعی کرده‌اند بهترین‌ها را برای تولید آن به‌کار بگیرند. وی با بیان این‌که برنامه‌های طنز در شبکه‌های استانی کمتر به چشم می‌آیند، گفت: لازم است برنامه‌های سرگرم‌کننده‌ای را در راستای پُر کردن اوقات فراغت به بهترین وجه ممکن، تولید و روانه آنتن کنیم، در این راستا مقرر شده شبکه «شما» در ساعتی طلایی از نظر مخاطب، ناخونک را در جدول پخش برنامه‌ها قرار دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر