jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۰۷۷۳۹ ۰۱ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

درگیری دو برادر در بنگاه معاملات ملکی، قتل یکی از آنها را رقم زد.

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، ساعت 20و 30دقیقه دوشنبه یکی از ماموران کلانتری تهران‌نو در تماس با بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران از وقوع درگیری مرگباری میان دو برادر در محله تهران‌نو خبر داد. تیم جنایی در محل جنایت که بنگاه املاکی در فلکه دوم نیروی هوایی بود حاضر شدند. تحقیقات اولیه از اهالی نشان داد که درگیری میان دو برادر بوده که برادر 45 ساله زخمی شده و با انتقال به بیمارستان بعثت فوت کرده است. در جریان تحقیقات معلوم شد که او براثر اصابت هفت ضربه چاقو کشته شده است.
متهم در محل جنایت بازداشت شد. متهم به قتل در جریان تحقیقات گفت: بنگاهی که در آن جنایت رخ داد متعلق به برادر دیگرمان بود. من در آنجا کار می‌کردم. من و مقتول برسر یک ملک و وامی که روی آن گرفته شده بود با هم درگیر بودیم. روز حادثه برادرم به مغازه آمد و بر سر همان وام با هم درگیر شدیم. چشمم به چاقویی افتاد که روی میز بود. سمت میز رفته و آن را برداشتم و با همان چاقو هفت ضربه به او زدم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر