jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۷۷۳۹   ۰۱ خرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

درگیری دو برادر در بنگاه معاملات ملکی، قتل یکی از آنها را رقم زد.

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، ساعت 20و 30دقیقه دوشنبه یکی از ماموران کلانتری تهران‌نو در تماس با بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران از وقوع درگیری مرگباری میان دو برادر در محله تهران‌نو خبر داد. تیم جنایی در محل جنایت که بنگاه املاکی در فلکه دوم نیروی هوایی بود حاضر شدند. تحقیقات اولیه از اهالی نشان داد که درگیری میان دو برادر بوده که برادر 45 ساله زخمی شده و با انتقال به بیمارستان بعثت فوت کرده است. در جریان تحقیقات معلوم شد که او براثر اصابت هفت ضربه چاقو کشته شده است.
متهم در محل جنایت بازداشت شد. متهم به قتل در جریان تحقیقات گفت: بنگاهی که در آن جنایت رخ داد متعلق به برادر دیگرمان بود. من در آنجا کار می‌کردم. من و مقتول برسر یک ملک و وامی که روی آن گرفته شده بود با هم درگیر بودیم. روز حادثه برادرم به مغازه آمد و بر سر همان وام با هم درگیر شدیم. چشمم به چاقویی افتاد که روی میز بود. سمت میز رفته و آن را برداشتم و با همان چاقو هفت ضربه به او زدم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها