jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۹۲۱۷۷   ۲۷ بهمن ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

بازگشت کاپیتان به تیم ملی بسکتبال

حامد حدادی: به‌خاطر پرچم کشورم برگشتم

اصل خبر این بود، بازگشت حامد حدادی به تیم ملی و شرکت در تمرینات. همان روزی که اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی اعلام شد نام حدادی هم در بین دعوت شده‌ها بود. با این حال حامد از شرکت در تمرینات تیم ملی امتناع کرد و با کسی هم درباره تصمیمش حرف نزد. اما شامگاه پنجشنبه همه کسانی که رفته بودند تا بازی تدارکاتی تیم ملی مقابل اردن را ببینند حامد حدادی را هم آنجا دیدند. خیلی زود این جرقه در ذهن همه زده شد که حدادی شاید تصمیم به بازگشت گرفته باشد. حدس و گمان‌هایی که درست از آب درآمد.

حضور شما در سالن توجه خیلی‌ها را جلب کرده‌است.
همه مرا می‌شناسند و می‌دانند طی بیست سال اخیر همیشه برای تیم ملی بازی کردم حتی وقتی مصدومیت داشتم اما اخیرا مشکلات و کدورت‌هایی پیش‌آمد که باعث شد به تمرینات نیایم.
حالا تصمیم به بازگشت گرفته‌اید؟
من به‌خاطر کشورم، پرچم آن و جامعه بسکتبال و تیم ملی کشورم همه این کدورت‌ها را کنار می‌گذارم. از طرف فدراسیون و کادر فنی با من تماس گرفتند که به تمرینات بیایم اما به‌خاطر یکسری مشکلات نشد در حالی که خودم واقعا دوست داشتم در تمرینات باشم تا بازهم برای کشورم افتخارآفرینی کنم.
بی‌شک در بهترین زمان دارید به تیم اضافه می‌شوید. تیم ملی دیدارهای مهمی پیش رو دارد.
بعد از تماس از طرف فدراسیون و کادر فنی تصمیم گرفتم فعلا کدورت‌ها را کنار بگذارم و به تیم ملی بیایم. تاکید می‌کنم که فعلا این تصمیم را گرفته‌ام.
نظرت درباره دعوت نشدن ارسلان کاظمی به تیم ملی چیست؟
فکر می‌کنم اگر با ارسلان هم تماس می‌گرفتند با قدرت می‌آمد همان طور که من با قدرت بازگشته ام. تمام تمرکزم طی روزهای آینده روی تیم ملی خواهد بود تا کمک حال این تیم باشم. من تاکنون برای هیچ شخص خاصی بازی نکرده‌ام، از این به بعد هم برای شخص و به خاطر کسی بازی نمی‌کنم. من برای کشورم و با تعصب و غیرت و تمام قدرت بازی می‌کنم. همیشه هم تلاشم برای کمک بوده و حتی اگر خوب نبودم خودم به آن اشاره کرده‌ام.
شما یک قدم بزرگ برداشته اید. فکر می‌کنید این کار منجر به رفع همه کدورت‌ها شود؟
اگر غیر از این باشد دودش در چشم خودمان می‌رود و خودمان آسیب می‌بینیم. امیدوارم مشکل ارسلان هم حل شود و به تیم ملی بازگردد. همه جوره پشتِ ارسلان هستم.
از چه زمانی با تیم ملی تمرین می‌کنید؟
نمی‌دانم؛ باید اطلاع دهند. ظاهرا گروهی درست کرده‌اند که من جزوش نیستم.
نظر شما درباره بازی با ژاپن و استرالیا چیست؟
هنوز تمرینات را شروع نکرده‌ام. ترجیح می‌دهم فعلا در این مورد صحبت نکنم فقط امیدوارم با توجه به میزبانی بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و جشن صعود بگیریم. ما در تیم ملی کشورمان ستاره کم نداریم. امیدوارم تماشاگران با حضور در سالن حمایت کنند و ما هم بازی جذابی داشته باشیم.

مرتضی رضایی

ورزش

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
گردش بیشتر جهش بیشتر

گردش بیشتر جهش بیشتر

شرایطی که امروز در کشور شاهد آن هستیم، بدون شک نشان‌دهنده وجود و گسترش ویروس جهش‌ یافته انگلیسی است؛ آن‌قدر که در آزمایش‌های جدیدی که انجام می‌دهیم، غالب بودن سویه انگلیسی ویروس درنتیجه آنها کاملا مشهود و مشخص است؛ اتفاقی که متاسفانه با مدیریت نادرست و تصمیمات بسیار نابخردانه در ستاد کرونا اتفاق افتاد و موجب شد ویروس جهش‌یافته در تمام کشور شیوع پیدا کند و همه شهرها را در بربگیرد.

همچنان خوشبین نیستیم

همچنان خوشبین نیستیم

بعد از برگزاری چند جلسه از مذاکرات کمیسیون برجام باید گفت که همچنان برای خوشبینی نسبت به ثمربخش بودن این مذاکرات زود است و ما مثل گذشته خوشبین نیستیم.

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

بیم و امیدهای روزهای کرونا زده

این روزها، روزهای سختی است. روزهایی که برگشتیم به محدودیت‌های پاییز ۱۳۹۹. روزهایی که آژیر قرمز کرونا یک‌بار دیگر در سراسر کشور به صدا در آمده است اما این بار سخت‌تر و نگران‌کننده‌تر. ابتلاها خانوادگی و سرعت انتقال بالا رفته است.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر