jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۱۴۶۱ ۱۷ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

فیلم سینمایی «تهاجم» محصول کشورهای نیوزیلند،‌ استرالیا و آمریکا امشب ساعت 21 پخش می‌شود.

قصه: یک شاتل فضایی روی کره زمین سقوط می‌کند. این شاتل حامل ویروس ناشناخته‌ای است و از این رو سقوط آن منجر به تغییر ساختاری در «دی.‌ان.‌ای» انسان‌ها می‌شود. در واشنگتن، روان‌شناسی به نام کارول بنل که با پسرش زندگی می‌کند متوجه این تغییرات می‌شود و درصدد بهبود مردم برمی‌آید.
جذابیت‌ها: در اغلب این گونه فیلم‌ها با ویروسی خطرناک روبه‌رو هستیم که انسان را به کام مرگ می‌کشاند یا از او هیولایی غیرقابل کنترل می‌سازد، اما در این فیلم با تهاجم و تکثیر این ویروس، بشر به آرامش می‌رسد و خوی جنگ‌طلب او نیز از میان می‌رود، ولی آیا تهی شدن وجود از بخشی از خصلت‌های انسانی همیشه خوب است؟
کارگردان: الیور هیرشبیگل
بازیگران: نیکول کیدمن،‌ دنیل کریگ،‌ جرمی نورتام، جفری رایت و جکسون باند.
سال ساخت: 2007

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر