jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۷۷۲۲ ۲۶ آذر ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

با استقبال خردسالان از پخش دو فصل گذشته مجموعه انیمیشنی «سارا و اردک»، سری سوم این مجموعه در 36 قسمت در حال دوبله است تا بزودی در جدول پخش شبکه پویا قرار گیرد.

به گزارش جام‌جم، سحر چوبدار، مدیر دوبلاژ انیمیشن سارا و اردک با بیش از 17 سال سابقه فعالیت در این عرصه با بیان این‌که تاکنون دو فصل از این مجموعه دوبله و از شبکه پویا پخش شده است، اظهار کرد: در حال حاضر قسمت‌هایی از این مجموعه دوبله شده که قرار است پس از پایان کار، در فصل زمستان روی آنتن برود.
شهره روحی، صداپیشه شخصیت سارا، مانند دو فصل قبل به جای سارا صحبت می‌کند. او پیش از این هم در سریال «ماجراهای پوآرو» که از شبکه پویا پخش شد، صداپیشگی شخصیت «میبل وست» را بر عهده داشت.
داستان سارا و اردک مربوط به دختر بچه‌ای به نام ساراست که با اردک کوچکی، هر روز ماجراهای تازه‌ای را دنبال می‌کنند. آنها با موجودات اطرافشان صحبت و درباره موضوعات مختلف مطالعه می‌کنند و مطالب تازه یاد می‌گیرند.
مجموعه سارا و اردک با نام اصلی Sarah & Duck در سال 2013 نامزد دریافت جایزه هنرهای تلویزیونی و سینمایی آکادمیک بریتانیا (بفتا) و در سال 2014 موفق به کسب جایزه بفتا برای بهترین برنامه مخصوص خردسالان شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر