jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۷۷۳۴۴ ۲۸ آبان ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

مراسم بزرگداشت عباس نباتی، دوبلور پیشکسوت با حضور اساتید و صداهای ماندگار دوبله برگزار شد.

منوچهر اسماعیلی، سعید مظفری، ناصر نظامی، حمید منوچهری، علی همت مومیوند، جواد پزشکیان، ژیلا سلحشور، مدیر تولید شبکه مستند و دوستداران این هنرمند از حاضران در این برنامه بودند.

در این مراسم از مستند « خاطرات همسایه نیاگارا» که درباره زندگی و خاطرات صدای ماندگار دوبله، عباس نباتی است رونمایی شد. نباتی در این مستند از دوبله کارتون‌های به‌یادماندنی «ای‌کیوسان»، «گربه‌سگ»، «بل و سباستین» و همچنین «دور دنیا در ۸۰ روز» و «باخانمان» یاد کرد.

نباتی در لحظه دریافت لوح یادبود از دستان منوچهر اسماعیلی گفت: این لحظه هیجان‌انگیزترین لحظه زندگی من است، چرا که سلطان حرفه ما، سلطان بی‌بدیل دوبله ما استاد منوچهر اسماعیلی در کنار من ایستاده‌اند و لوح را تقدیم کردند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر