jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۱۰۹۱۲۷ ۱۲ دی ۱۳۹۶  |  ۱۱:۲۱

سامسونگ در بیانه‌ای رسمی، از بررسی مشکل باتری گلکسی نوت 8 (Samsung Galaxy Note 8) و عدم شارژ آن خبر داد. اما آیا راهی برای حل این مشکل وجود دارد؟

سامسونگ در حال بررسی مشکل باتری گلکسی نوت 8 است

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از گجت نیوز، چندی پیش کاربران در گزارش‌های مختلف از مشکل باتری گلکسی نوت 8 و عدم شارژ آن بعد از خالی شدن باتری خبر دادند. بعد از مدتی کوتاه نیز برخی دارندگان گوشی های سری گلکسی اس 8 و تبلت گلکسی تب اس 3 نیز مدعی وجود یک مشکل مشابه شدند. به نظر می‌رسد در این حالت حتی استفاده از کابل‌ها و شارژرهای دیگر نیز بی‌فایده است.

اما حالا سامسونگ در این رابطه ساکت نمانده و با انتشار بیانه‌ای هوشمندانه، واکنش نشان داده است:

سامسونگ تمام گزارش‌های این‌چنین را جدی می‌گیرد. در حال حاضر، تعداد بسیار اندکی از پرسش‌های کاربران می‌تواند با مدیریت شارژ در ارتباط باشد و متاسفانه ما تنها زمانی می‌توانیم در این مورد اظهار نظر کنیم که اطلاعات بیشتری در رابطه با دستگاه‌های معیوب داشته باشیم.

در حال حاضر هیچ گزارشی از تعویض دستگاه‌هایی که برای سامسونگ ارسال شده‌اند، منتشر نشده است. با این وجود، شاید بهترین کار تا زمان انتشار اطلاعیه‌های رسمی جلوگیری از تخلیه کامل شارژ گوشی باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر