jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۱۰۹۱۲۷ ۱۲ دی ۱۳۹۶  |  ۱۱:۲۱

سامسونگ در بیانه‌ای رسمی، از بررسی مشکل باتری گلکسی نوت 8 (Samsung Galaxy Note 8) و عدم شارژ آن خبر داد. اما آیا راهی برای حل این مشکل وجود دارد؟

سامسونگ در حال بررسی مشکل باتری گلکسی نوت 8 است

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از گجت نیوز، چندی پیش کاربران در گزارش‌های مختلف از مشکل باتری گلکسی نوت 8 و عدم شارژ آن بعد از خالی شدن باتری خبر دادند. بعد از مدتی کوتاه نیز برخی دارندگان گوشی های سری گلکسی اس 8 و تبلت گلکسی تب اس 3 نیز مدعی وجود یک مشکل مشابه شدند. به نظر می‌رسد در این حالت حتی استفاده از کابل‌ها و شارژرهای دیگر نیز بی‌فایده است.

اما حالا سامسونگ در این رابطه ساکت نمانده و با انتشار بیانه‌ای هوشمندانه، واکنش نشان داده است:

سامسونگ تمام گزارش‌های این‌چنین را جدی می‌گیرد. در حال حاضر، تعداد بسیار اندکی از پرسش‌های کاربران می‌تواند با مدیریت شارژ در ارتباط باشد و متاسفانه ما تنها زمانی می‌توانیم در این مورد اظهار نظر کنیم که اطلاعات بیشتری در رابطه با دستگاه‌های معیوب داشته باشیم.

در حال حاضر هیچ گزارشی از تعویض دستگاه‌هایی که برای سامسونگ ارسال شده‌اند، منتشر نشده است. با این وجود، شاید بهترین کار تا زمان انتشار اطلاعیه‌های رسمی جلوگیری از تخلیه کامل شارژ گوشی باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر