jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۱۰۹۱۲۷ ۱۲ دی ۱۳۹۶  |  ۱۱:۲۱

سامسونگ در بیانه‌ای رسمی، از بررسی مشکل باتری گلکسی نوت 8 (Samsung Galaxy Note 8) و عدم شارژ آن خبر داد. اما آیا راهی برای حل این مشکل وجود دارد؟

سامسونگ در حال بررسی مشکل باتری گلکسی نوت 8 است

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از گجت نیوز، چندی پیش کاربران در گزارش‌های مختلف از مشکل باتری گلکسی نوت 8 و عدم شارژ آن بعد از خالی شدن باتری خبر دادند. بعد از مدتی کوتاه نیز برخی دارندگان گوشی های سری گلکسی اس 8 و تبلت گلکسی تب اس 3 نیز مدعی وجود یک مشکل مشابه شدند. به نظر می‌رسد در این حالت حتی استفاده از کابل‌ها و شارژرهای دیگر نیز بی‌فایده است.

اما حالا سامسونگ در این رابطه ساکت نمانده و با انتشار بیانه‌ای هوشمندانه، واکنش نشان داده است:

سامسونگ تمام گزارش‌های این‌چنین را جدی می‌گیرد. در حال حاضر، تعداد بسیار اندکی از پرسش‌های کاربران می‌تواند با مدیریت شارژ در ارتباط باشد و متاسفانه ما تنها زمانی می‌توانیم در این مورد اظهار نظر کنیم که اطلاعات بیشتری در رابطه با دستگاه‌های معیوب داشته باشیم.

در حال حاضر هیچ گزارشی از تعویض دستگاه‌هایی که برای سامسونگ ارسال شده‌اند، منتشر نشده است. با این وجود، شاید بهترین کار تا زمان انتشار اطلاعیه‌های رسمی جلوگیری از تخلیه کامل شارژ گوشی باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر