jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۱۰۰۷۱۰ ۱۸ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۰:۳۰

قیمت شیائومی ردمی 5 (Xiaomi Redmi 5) و شیائومی ردمی 5 پلاس (Xioami Redmi 5 Plus) توسط یکی از فروشگاه‌های چینی با نام علی اکسپرس به بیرون درز کرد.

قیمت شیائومی ردمی 5 و ردمی 5 پلاس از طریق فروشگاه علی اکسپرس لو رفت + عکس

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از گجت نیوز، بنا بر اطلاعات منتشر شده توسط یکی از فروشندگان با نام “Xiaomi Online Store”، نسخه معمولی ردمی 5 در رنگ مشکی، با قیمت 199 دلار و رنگ‌های آبی و صورتی نیز با قیمت 209 دلار به فروش می‌رسد. ردمی 5 پلاس نیز 249 دلار قیمت دارد که همانند نسخه کوچکتر، در صورت انتخاب رنگ‌های آبی و صورتی باید 10 دلار بیشتر پرداخت کنید.

اگرچه جزئیات ارتباط این فروشنده با شیائومی نامشخص است، اما قیمت‌های اعلام‌شده منطقی به نظر می‌رسند. هرچند، بخش سلب مسئویت در صفحه مربوطه نشان می‌دهد این تلفن های هوشمند در مرحله پیش‌فروش قرار دارند که این به معنی نهایی نبودن مشخصات فنی است.

گوشی های جدید شیائومی، فردا طی مراسمی رسمی معرفی خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر