jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۹۴۶۵۷ ۲۷ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

یک رسانه یونانی از بازگشت ملی‌پوش ایرانی به تمرینات تیم پانیونیوس آتن جهت رویارویی با زانتی خبر داد.

سایت SDNA یونان، احسان حا‌ج‌صفی پس از پایان اردوی تیم ملی فوتبال ایران به تمرینات گروهی تیم پانیونیوس آتن بازگشت و انتظار می‌رود یکی از بازیکنان خط دفاعی تیمش در بازی برابر تیم زانتی باشد. حاج‌صفی که در دو بازی دوستانه تیم ملی فوتبال ایران برابر تیم‌های ملی پاناما و ونزوئلا حضور یافته بود با شرکت در تمرینات تیم پانیونیوس مهیای بازی هفته یازدهم سوپر لیگ یونان می‌شود. البته این انتظار وجود دارد که این ملی‌پوش ایرانی در پست دفاع چپ پانیونیوس در مصاف با زانتی بازی کند. تیم پانیونیوس فردا در زمین تیم میانه‌جدولی زانتی به میدان می‌رود. پانیونیوسی‌ها هم‌اکنون با 15 امتیاز رتبه پنجم جدول سوپر لیگ یونان را در اختیار دارند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر