jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۸۸۵۱ ۰۹ آبان ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

مخاطبان سیمای قرآنی در شبکه تلویزیونی قرآن و معارف سیما «عطر اربعین» را مشاهده می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، پایگاه تلویزیونی شبکه قرآن و معارف سیما به مناسبت اربعین حسینی تحت‌عنوان «عطر اربعین» آغاز به کار کرد. این پایگاه تلویزیونی،تحت عنوان «عطر اربعین» با هدف پوشش زنده مراسم پیاده‌روی اربعین از روز گذشته پخش خود را آغاز کرده است. طرح «عطر اربعین» از ساعت 6 تا 23 به‌صورت زنده در زمان‌های مختلف از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می‌شود.

این ویژه برنامه قرار است به صورت متناوب در طول روز علاوه بر پخش ویژه برنامه‌های مربوط به اربعین حسینی، اخبار و اطلاعات لازم مراسم پیاده‌روی امسال اربعین حسینی را در اختیار مخاطبان قرار دهد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر