jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۰۸۶۱۶۱ ۰۱ آبان ۱۳۹۶  |  ۱۲:۲۴

پیش از این کاربران موبایل های مجهز به سیستم عامل ویندوز برای دریافت آخرین نسخه از این پلتفرم چاره ای جز دانلود تمام آپدیت های قبلی نداشتند، اما حالا مایکروسافت ابزاری را در اختیار کاربران قرار داده تا به این شکل موبایل های ویندوزی نفس های آخر خود را با راحتی بیشتری بکشند.

مایکروسافت امکان بروزرسانی مستقیم موبایل‌های ویندوزی را فراهم کرد + عکس

به گزارش جام‌جم آنلاین به نقل از دیجیاتو، کمپانی مایکروسافت دو هفته قبل علی رغم اعلام پایان کار ویندوز موبایل تاکید کرده بود که همچنان پَچ های اصلاحی و آپدیت های امنیتی را برای موبایل های ویندوزی ارائه خواهد کرد.

گفتنی است قبلا برنامه «Windows Device Recovery» که ابزار ریکاوری دستگاه های ویندوزی به شمار می رود، به کاربران اجازه نصب مستقیم آخرین نسخه ویندوز را می داد با این حال مایکرسافت کاربرد این ابزار را به گونه ای تغییر داد که تنها امکان بازیابی نسخه اصلی موبایل را فراهم کند.

حالا شرکت ساکن ردموند ابزار جدیدی به نام «Over the Cable–updater» یا به طور مختصر «OTC updater» را ارائه کرده که به کاربران اسمارت فون های دارای سیستم عامل ویندوز فون 8.1 و ویندوز موبایل 10 در نصب مستقیم آخرین نسخه از این پلتفرم، بدون نیاز به دانلود بروزرسانی های قبلی کمک می کند.

برای استفاده از این برنامه، موبایل شما علاوه بر قابلیت اتصال به کامپیوتر، نباید پین کد داشته باشد. برای دریافت OTC updater می توانید به این لینک مراجعه کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر